Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Samsung we współpracy z operatorem Anycall zaprezentował na targach CES 2009 jeden z pierwszych na świecie telefonów komórkowych wyposażonych w projektor.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      O w końcu samsung pokazał swój telefon z projektorem, ale nie spodziewałem się że zaprezentuje taki telefon jeszcze na targach CES.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Kiedyś się śmiałem że brakuje w telefonie projektora , a teraz to jest realne … szok

      czego możemy się spodziewać za lat kilka ?

      drukarki w tel ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Sony zrobilo juz aparat fotograficzny z drukarka zdjec.Wiec technologia juz jest 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      A co z dźwiękiem? Z głośnika telefonu?:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Ty lol – dźwięk przeciez też rzutuje na sciane… a powazniej, to przeciez nie ma problemu, aby podlaczyc sobie np. sluchawki lub podlaczyc sie do zestawu audio, pewnie w przyszlosci chocby poprzez bluetooth…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Kiepsko zapewne jakośc obrazu wyswietlana przez ten projektor będzie bardzo słaba, poza tym obraz będzie mały i bateria pewnie nie pociągnie za długo. Ogólnie to ja dziękuję pozostane przy moim lg ah215 z świetną jakościa ogromnego obrazu a w telefonie może kiedyś…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      bateria przy ciągłym bawieniu się łącznie z projekcjami trzyma 3 dni to bardzo dużo jak na taki telefon jakość na pewno nie jest idealna ale lepiej obejrzeć film z troszke gorszą jakością ale na 50 calach niż na 3. wszystko

Viewing 7 reply threads
Reply To: Telefon Samsunga z projektorem
Your information: