Start Forum Sprzęt Android Telefon Era G1 od lutego w Polsce

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeszcze w lutym br. Polska Telefonia Cyfrowa, jako jedyny operator w Polsce, wprowadzi do sprzedaży pierwszy na świecie telefon pracujący z systemem operacyjnym Android – „Era G1 z Google”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Podobnie jak z iPhone ędzie duzo szumu, a mizerny efekt promocyjny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Zwłaszcza, że jest moim zdaniem brzydki:-)

      W ogóle uważam, że dla dużej rzeczy właścicieli PDA

      podstawowym warunkiem zakupu jest m.in współpraca z programami do nawigacji. A Android chwilowo nie jest na liście kompatybilnych systemów dla AM czy TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      ciekawy model, bardzo fajnie wysuwany panel. duzo mozliwosci tego telefonu widze. co jak co znowu zrewolizuje w jakims stopniu rynek wkoncu jest na androidzie, dobrze ze bedzie juz jakis wybor na naszym rynku, a ze znowu era pierwsza to i dobrze, duoza tez wprowadzili jako pierwsi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Największym atutem androida jest jego świeżość. Zapaleńcy będą masowo robić soft, startuje sklep AM w Polsce, dużo będzie się działo. dla mnie najbardziej rozwojowy telefon w Polsce, gdybym miał brać smarta – to właśnie G1 w Erze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      no ten telewon super nawet jak mam po inym jenzyku super mam tak tylko takie wunkcie jak google maps i jou tube i wysukiwarka i kontakty i dialer niewiem co to jest ale nie wazne kamera itylko to mam i jesce inyh wunkci dozobacena

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      i klawiature qwerty super

Viewing 6 reply threads
Reply To: Telefon Era G1 od lutego w Polsce
Your information: