Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Telefon dla seniora ZTE S302 w ofercie Orange

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • rafaik
      Członek
      Liczba postów: 356

      Do oferty abonamentowej i Orange mix trafia telefon przeznaczony dla osób starszych – ZTE S302. Niedługo powinien pojawić się też w ofercie Zetafon.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      Nie dla mnie taki fon, ale dla starszych osób, które są słabo ogarnięte w obsłudze telefonów, to może być dobre rozwiązanie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      Jednak to chińska konstrukcja, która w testach słabo wypada – trzeszczy i klawisze źle działają. prędzej bym wybrał Emporię, która jest lepiej wykonana. dostępna w Erze

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      Już bez przesady, masa sprzętu produkowana jest w Chinach, ja bym się tego nie czepiał. Chodzi w końcu o prosty, funkcjonalny telefon, a nie jakieś urządzenie hi-tech.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      Wszystko fajnie, ale z moich "testów" na osobie 80+ wynika, że lepiej rozpoznawalne są klawisze czarne na białym – zwłaszcza po podświetleniu …

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      starszy ….to fajne …cifok i ciemniak – bez przesady – klawisze duże to fajna rzecz a moim zdaniem przycisk SOS jest super – czyli tak – ja jestem ZA 😉

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Odpowiedź #185526 w Telefon dla seniora ZTE S302 w ofercie Orange
Twoje informacje:




Anuluj