Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Tańszy internet z Orange Freedom

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange od dziś obniża ceny w Orange Freedom. Ceny spadły, a dodatkowe bonusy zostały m.in. pakiety złotówek (20 lub 30 zł do wykorzystania) i bezpłatne konto poczty elektronicznej Multi Box Gold.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ZAWSZE NA WACIKI ZOSTANIE. 4zl – PRAWDZIWA

      REWOLUCJA NA RYNKU TELEKOMUNIKACYJNYM, CHYBA

      POJDE DZIS ZALAC SIE W TRUPA Z TEJ OKAZJI!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wiesz, zawsze można się wyzłośliwiać, ale faktem jest, że to obniżka, mniejsza, czy większa, ale jednak zawsze coś. W porównaniu z konkurencją cennik nie wygląda wcale źle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie wiem jak powyżej 1 mb ale do 1 mb promocja swietna, wychodzi mi taniej niż u trzech dostawców internetu radiowego, ważne że ktoś zbija ceny ;] a tymbardziej że głównym konkurentem cenowym jest ERA.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy cena 70 PLN za 6Mb/s z tabelki z cenami "Orange Freedomz telefonem w Orange" jest ceną za sam internet czy internet + telefon?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      cena za internet, telefon dodatkowo (najtaniej) 35 zł ,umowa 24m, 75 minut na stacjonarne i VOIP w sumie INTERNET + TELEFON 105 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      szarlejak: no i jeszcze do tego internet mobilny orange free (w koncu najlepszy na rynku) i wtedy wyjdzie jeszcze wiecej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      internet mobilny jedynie 2 gb (orange 39,5) w promocji ze stacjonarnym za 9 zł w sumie:

      75 zł (za 6mb)+ 35zł (tel.stacj.) + 9zł (2gb mobilny) = 119zł spoko oferta w zalezności od potrzeb.

      jesli chodzi o sam mobilny to wole multimo(nadajniki orange) chyba najlepsze ceny ;] pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      podpisywałem umowę w sierpniu na 2 lata i płacę za internet 2 mega 84 zł o co chodzi do cholery???? nie śledziłem cennika orange od tego czasu ale były już obniżki w tym czasie i to takie znaczące? z tego cennika wynika że internet kosztawał 2 mega na 2 lata 59zł a nie 84 jak ja płacę wrrrr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w Multimo masz 2mb za 48,25 (średnio i na 12m) ;] przy większych prędkościach lepiej nie podpisywać dłuższych umów, spróbuj do nich zadzwonić może da się znowu przedłużyć aneksem umowę o 24m na nowych warunkach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      szarlejak, jezeli chodzi o multimo, to jest to dobra oferta, bo na nadajnikach orange, ale nie tak dobra jak orange. Z dwoch wzgledow – brak cdma, multimo dzierzawi tylko nadajniki gsm; dwa – orange przy umowie bez modemu wyjdzie chyba teraz taniej (-25% abonament).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @mpepe najczesciej jest tak ze jak sie podpisze umowe, to w miedzy czasie na rynku duzo sie dzieje I wchodza nowe promo. Zawsze tak bylo I juz chyba tak zostanie. Technologia idzie tak do przodu,ze ciezko byc na biezace, ale zgodze sie z Toba,ze do tej pory Orange chyba wypuszczal lepsze promo. , ale to tez zalezy od tego czego sie oczekuje. Z tego co kojarze dzialaja na laczch Tp, wiec chyba powinny byc podobne stawki? a neo przy predkosci 6mb mozna wziac o 20 zl taniej biore pod uwage umowe na 12 miesiecy, bo taka chyba jest najwygodniejsza.

Viewing 11 reply threads
Reply To: Tańszy internet z Orange Freedom
Your information: