Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Tańsza neostrada TP bez telefonu

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 1 grudnia Telekomunikacja Polska obniża opłatę za utrzymanie linii TP z 36,60 na 29 zł. To dobra wiadomość dla tych, którzy chcą mieć tylko dostęp do Internetu bez korzystania z telefonu stacjonarnego i tym samym płacenia abonamentu głosowego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      coby nie mówić jest to jakaś zmiana na lepsze, kto wie, może kiedyś to zniosą zupełnie. Jak na razie trzeba siuę cieszyć tym co jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Rzecznikom wydaje się , że są od wciskaniu kitu – choć powinni rzetelnie informować i nie manipulować . Wszystko co pisze p. Jabczyński – to pozornie prawda . Jednak – przyjmując jego chory sposób rozumowania – taką samą opłatę TP powinna doliczać do abonamentu .

      Ten kto zachował abonament socjalny – płaci praktycznie tyle samo – mając aktywny numer i nawet "coś tam" dodanego w nim .

      Również w sklepie , korzystając z innych rozlicznych usług i w większości podobnych sytuacji powinniśmy OSOBNO płacić za wymienione przez P.Jabczyńskiego koszty (-:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tej opłaty w ogóle nie powinno być bo to czyste złodziejstwo!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja nie dawno zastanawiałem się nad zlikwidowaniem abo u siebie na stacjonarce bo mam neostradę, ale opłaca się w sumie to mieć – a niech komórki wysiądą to jest skąd zadzwonić – zwłaszcza po ostatnich obniżkach cen połaczeń…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie trzeba płacić za utrzymanie łącza , wystarczy wziąść abonament standardowy i zawiesić usługę rozmów , za zawieszenie płaci się 21 zł miesięcznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Opłatę za utrzymanie linii TP to totalna bzdura i złodziejstwo. przecież klient korzystając z Neostrady korzysta z usługi TPsy a nie jakiejś konkurencyjnej firmy.

      To tak jakbym miał telefon w Erze a internet w Playu i Play do opłat za internet doliczał mi powiedzmy 20 zł za to że nie korzystam z ich telefonu. To jest dosłownie to samo. Opłaty za utrzymanie linii wliczone są w abonament u każdego operatora. także rzecznik Grupy TPsy prasowy niech nie mydli oczu głupim gadaniem. UKE popiera to złodziejstwo nie robiąc nic w tej sprawie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja: ok, wyobraźmy sobie, żeby przestali pobierać oddzielną opłatę za utrzymanie linii, tylko te koszty wliczyliby w cenę neo. Co by to zmieniło? Płaciłbyś tyle samo. Dla mnie tam spoko, że obniżyli.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Tańsza neostrada TP bez telefonu
Your information: