Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Sylwestrowe statystyki Play

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od godziny 16:00 31.12.2008 i od godziny 4 w nocy 1.01.2009 klienci P4, operatora sieci Play, wysłali – około 10 mln SMS-ów i 420 tys MMS-ów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      No trochę się zgodzę. Mimo iż jestem w Play i mam 200 sms za free co miesiąc to nie brałem udziału w wysyłaniu smsow do wszystkich osób z mojej książki telefonicznej. Tak naprawdę to jakiś czas temu rozpoczął sie wyścig z różnego rodzaju wierszykami świątecznymi i rymowankami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A podobno mieli nie podawać świątecznych statystyk ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Wysyłanie życzeń SMSami i to hurtowo uważam co najmniej za nietakt . Korzystanie z "gotowców" w formie częstochowskich rymowanek świadczy o impotencji umysłowej wysyłającego . Zaś hurtowy sposób wysyłania świadczy tak naprawdę o braku szacunku do tak "uszczęśliwianych" osób . I proszę nie przytaczać argumentów ekonomicznych – rozmowy już nie są tak drogie . Osobiste życzenia powinny być tez osobiste i szczere – a nie wymuszone przez specyficzną modę .

    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      Nie wszyscy wysyłający życzenia wysyłają gotowce, albo wysyłają hurtowo. Jeśli wysyłam życzenia-to dla każdego osobno. A statystyki potwierdziły, że Playowi daleko do Ery, Orange i Plusa.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Sylwestrowe statystyki Play
Your information: