Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Syberyjski Pakiet gratis

Tagged: 

Viewing 1 reply thread
  • Author
    Posts
    • INTRO
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam. Ostatnio skorzystałem z promocji wymiany aparatów co oznacza ze od najbliźszego okresu rozliczeniowego zmienia mi się taryfa z Kubali na Syberyjską, w ramach promocji wybrałem sobie Syberyjski Pakiet gratis 5 numerów do Plusa i stacjonarne. Moje pytanie brzmi jak mam te numery zdefiniować, jak już wejdę w nowy okres rozliczeniowy, pani z salonu powiedziała mi że nie mogę ich sam zdefiniować poprzez wysłanie komendy aktywacji ponieważ przedłużam umowę, aby zdefiniować tych 5 numerów muszę się udać w pierwszym dniu nowego okresu rozliczeniowego do salonu wraz z dowodem osobistym i wtedy pani z salonu mi je wprowadzi. Do najbliźszego salonu mam trochę daleko, więc, czy istnieje jakaś inna opcja aktywacji tych numerów, np przez EBOK. Czy mogę również skorzystać z innych pakietów w taryfie syberyjskiej i ile kosztuje opłata miesięczna za każdy pakiet, bo z umowy wynika że mogę mieć aktywny Syberyjski pakiet gratis 5numerów do Plusa i na stacjonarne, pakiet 5 numerów do Plusa i na stacjonarne( za który zapłacę), pakiet wszyscy i tak dalej. Jak mogę te pakiety aktywować, za pomocą komendy sms?

    • matthew green
      Participant
      Liczba postów: 20

      hahahah „Syberyjski” is soo cute maanoo. I loved it all these pets. so you will send any kind of cat as a gift.

      Click here https://swiftdoorsolutions.com/ Elite Garage Door Services in Flowery Branch GA

Viewing 1 reply thread
Reply To: Syberyjski Pakiet gratis
Your information: