Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Spotkanie z operatorami komórkowymi

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W dniu 25 stycznia 2011 r. w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli Prezesa UKE z przedstawicielami operatorów telefonii ruchomej (PTC, Polkomtel, PTK Centertel, P4) oraz KIGEiT – Relacja ze spotkania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      Ciekawi mnie tylko co dla UKE oznacza wyrażenie: sieć 3G.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      No i dobrze, mogli by dojść do jakiegoś porozumienia w kwestii dalszego rozwoju infry. W przypadku TP takie porozumienie umożliwiło przecież obniżki Neostrady (nie zapominając o gwarancji inwestycji w sieć), więc może i tutaj te rozmowy doprowadzą do czegoś konkretnego.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Spotkanie z operatorami komórkowymi
Twoje informacje: