W dniu 25 stycznia 2011 r. w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli Prezesa UKE z przedstawicielami operatorów telefonii ruchomej (PTC, Polkomtel, PTK Centertel, P4) oraz KIGEiT – Relacja ze spotkania.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: