Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson Xperia Play zostanie zaprezentowany na targach MWC 2011

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Kilka dni temu widzieliśmy oficjalną reklamę telefonu sygnowanego znakiem PlayStation- Xperia Play. Firmie Sony Ericsson nie pozostało nic innego jak oficjalnie poinformować o premierze urządzenia na targach MWC 2011. Czy nadchodzi właśnie rewolucja w przypadku gier dla Androida?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Może i to będzie rewolucja gier na platformie Androida. Wiadomo już, jakie są dane techniczne: procesor, RAM, ROM i takie? Albo oficjalny debiut, kiedy trafi na rynek? Q1? Q2?

      Dziękuję z góry.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Siema, tak wiadome są dane techniczne:Wyświetlać: 480×854, „4,2”. Standardowa Bateria: Li-Po 1500 mAh. System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread. Processor: 1GHz MSM8255 (jak w HTC Desire) RAM: 512mb. Aparat 5mpix. Czytałem, że już w marcu trafi do polskich sklepów. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie to czekam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      co na razie wiadomo to:
      *LCD ekran multidotykowy, 4-calowy
      *aparat: 5-megapikselowy, flesz LED, film HD
      *CPU: 1-rdzeniowy oraz GPU
      *RAM: 512 MB
      *ROM: Android 2.3 Gingerbread

      a co do debiutu: ma trafić na rynek gdzieś około kwietnia bieżącego roku, ale w Polsce kiedy, to nie wiadomo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tak czytałem, że już w marcu pojawi się we Wielkiej Brytanii więc w Polsce troszeczkę później: może już w maju albo czerwcu, myślę, że nie będziemy musiały dużo czekać po debiutu w Anglii. No, ale dowiemy się więcej w niedzieli po konferencji w Barcelonie.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Sony Ericsson Xperia Play zostanie zaprezentowany na targach MWC 2011
Your information: