Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson chce być największym producentem telefonów z platformą Android

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Japońsko-szwedzki producent telefonów komórkowych ma dość ambitne plany. Chce on pozostać największym dostawcą smartphone’ów działających pod kontrolą Androida.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Pablo_0
      Member
      Liczba postów: 77

      Moim zdaniem jest to złe posunięcie (o ile jest to prawda a nie zwykła plotka) konsola do gier powinna być konsolą a nie telefonem naj lepiej gdyby skupili się lepiej nad nową wersją PSP która mogła by pokonać rewolucyjne Nintendo 3DS którego premiera już niebawem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kolego 2.1 już jest od jakiegoś czasu oto pierwszy lepszy przykład http://www.komorkomaniak.pl/32078/htc-wildfire-test-i-recenzja-maniaka/, a tak od siebie to sony ericsson to tylko zabaweczka a nie telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ngage byla dosyc popularna? to byl najwiekszy flop nokii 😀 ale to szczegol –

      @arti
      – hahahaha rozsmieszyles mnie porownaniem Wildfire z X10 :D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D
      rozumiem gdybys powiedzial Desire

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no chyba kiedyś wreszcie im się uda. sony ericsson jest bardzo popularna firma między moimi znajomymi. nawet mój brat też posiada telefon od SE 🙂

    • herolda
      Member
      Liczba postów: 6

      tak, ja też się zgadzam, że jest dobra firma. też znam dużo ludzi, którzy posiadają telefony od sony ericsson.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Sony Ericsson chce być największym producentem telefonów z platformą Android
Your information: