Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › SMS-y klientów abonamentowych w całości na cele charytatywne
-
AutorWpisy
-
-
Polkomtel jako pierwszy operator telekomunikacyjny przystąpił do
Rozporządzenia Ministra Finansów wprowadzającego zwolnienie z podatku
VAT usług związanych z przekazywaniem środków na cele charytatywne za
pomocą SMS-ów w postpaidzie. Oznacza to, że abonenci sieci Plus,
na razie jako jedyni użytkownicy sieci komórkowych w Polsce, przekażą w
całości na cele charytatywne opłaty za SMS-y. -
Anonimowy
Gość3 stycznia 2011 o 13:38Liczba postów: 139207tradycyjne jest to, że Plus chce być pierwszy, ale na początek niech usprawni swoją pocztę plusnet.pl, która nie działa prawidłowo już od 3 tygodni. Handlowcy z plusa też narzekają, że nie mogą z niej korzystać ale tęgie głowy w Warszawie oczywiście nie widzą problemu bo korzystają z @plus.pl, a jak wszyscy wiemy ten adres działa im idealnie. Plusnet.pl nie musi. A powinien zgodnie z informacją na stronie od 1 stycznia 2011.
-
-
-
AutorWpisy