Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi SMS-y klientów abonamentowych w całości na cele charytatywne

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polkomtel jako pierwszy operator telekomunikacyjny przystąpił do
      Rozporządzenia Ministra Finansów wprowadzającego zwolnienie z podatku
      VAT usług związanych z przekazywaniem środków na cele charytatywne za
      pomocą SMS-ów w postpaidzie. Oznacza to, że abonenci sieci Plus,
      na razie jako jedyni użytkownicy sieci komórkowych w Polsce, przekażą w
      całości na cele charytatywne opłaty za SMS-y.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      tradycyjne jest to, że Plus chce być pierwszy, ale na początek niech usprawni swoją pocztę plusnet.pl, która nie działa prawidłowo już od 3 tygodni. Handlowcy z plusa też narzekają, że nie mogą z niej korzystać ale tęgie głowy w Warszawie oczywiście nie widzą problemu bo korzystają z @plus.pl, a jak wszyscy wiemy ten adres działa im idealnie. Plusnet.pl nie musi. A powinien zgodnie z informacją na stronie od 1 stycznia 2011.

    • wlo
      Uczestnik
      Liczba postów: 1131

      Mój klient co 15 minut sprawdza pocztę na wszystkich moich skrzynkach i nie zauważyłem żadnych problemów z funkcjonowaniem plusnetu. Co więcej – od czasu zmiany w plusnecie częściej się loguję bezpośrednio do skrzynki – też nie miałem nigdy z tym problemów.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: SMS-y klientów abonamentowych w całości na cele charytatywne
Twoje informacje: