Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Smartfon Nokia N8 w przedsprzedaży na Facebooku

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Można już kupić smartfon Nokia N8 w sklepie na Facebooku. Transakcje prowadzone są na zasadach przedsprzedaży. Koszt smartfona wynosi 1999 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Właśnie w sobotę kupiłem nowego prosto z plusa na allegro za 1500 zł.Hdmi na telewizorze rewelacja,zdjęcia lepsze robi jak mój aparat,wideo to jak kamera.Symbian wiadomo powolny,ale intuicyjny po przejściu z N97 nie ma wielkich problemów z obsługą.Nie wiem co zrobili ale się nie zawiesza i nie trzeba wyciągac baterii aby działał dalej jak w poprzednich modelach.Swoją drogą to nawet nie ma takiej możliwości,bo bateria jest wbudowana w środku i wymiana samemu to utrata gwarancji.Ipla nie działa u mnie nie chce się zainstalowac.Reszta działa inna telewizja i radia internetowe,bez problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      moim zdaniem nokia powinna bardziej ovi store promowac i aplikacje typy nokia mail (u nas mozna to miec np. w orange). przeciez taki background do telefonu, to bezcenna sprawa.
      zeby dac prosty, a reprezentatywny przyklad, to zobaczcie. sa i konsole i komputery pc. Gracze przeciez by wybierali glownie konsole, ale przez to, ze PC ma mozliwosci szersze, to biora PC. Tak samo Nokia powinna zrobic. (Oczywiscie to wielkie uproszczenie).

Viewing 2 reply threads
Reply To: Smartfon Nokia N8 w przedsprzedaży na Facebooku
Your information: