Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja SkyCash promuje płatności przez telefon komórkowy

Viewing 1 reply thread
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W internecie ruszyła akcja promująca SkyCash, system płatności przez telefon komórkowy. Każdy, kto wpisze swój prawidłowy adres e-mail i wypróbuje darmowy system SkyCash i odpowie na pytania konkursowe, ma szansę wygrać iPhone’a 4.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      Właśnie zarejestrowałem na trzech telefonach fajna sprawa, mam już tę i mobilet w końcu coś się dzieje i na tym etapie. O obu tak nawiasem dowiedziałem się z … telixu:) Jedno mnie tylko zastanawia bo szukałem tej opcji ale póki co nie znalazłem jak zarejestrować jedna osobę n a jednym koncie do 3 telefonów niestety póki co musiałem każdy telefon osobno rejestrować. No ale to pytanie to już chyba do Skycasha… Wiąże się to niestety z ewentualnym przelaniem gotówki chyba na wszystkie te konta bez sensu a może jest opcja o której nie wiem albo choć w planach żeby te konta połaczyć w całość przestudiowałem sprawy techniczne i pomocy na stronie Skycasha i nie znalazłem a byłaby to fajna sprawa, gdyż załóżmy wyładuje sie telefon korzystam z drugiego wchodząc do tego samego konta, jak ktoś dysponuje jakąś wiedzą w tym temacie to proszę o odpowiedź może coś przeoczyłem na szybko albo może pracują na tym rozwiązaniem. Ogólna koncepcja jest bowiem ok:)

Viewing 1 reply thread
Reply To: SkyCash promuje płatności przez telefon komórkowy
Your information: