Jesteś tutaj:---Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów

Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów2017-10-11T08:35:54+02:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów

Tagged: 

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   [quote]Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi. [/quote]

   Takie funkcjonalności znajdziesz zarówno w skryptach opartych o licencję Open Source jak i komercyjnych. Jak zwykle wszystko rozbija się o stabilność, o aktualizację, usuwanie błędów czyli gwarancję. Takie systemy są zwykle dosyć mocno rozbudowane, wymagają one bardzo często wsparcia technicznego, zarówno jeżeli chodzi o usuwanie błędów jak i dopisywanie kolejnych funkcjonalności. Sprawdź jeszcze tutaj: http://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/#sklepy – pomagają postawić oraz skonfigurować sklep, tak aby był intuicyjny zarówno dla obsługi jak i użytkowników.

   Reklama
  • Anna Howze
   Participant
   Liczba postów: 4

   Genuinely loved this kind of post. Although I want much more information on like precious subject matter.
   run 3

  • ecommerceking
   Participant
   Liczba postów: 1

   Osobiście polecam postawić sklep na WordPressie z wykorzystaniem wtyczki woocommerce. Niezwykle intuicyjne rozwiązanie, bardzo łatwo można edytować gotowe szablony, które można pozyskać za darmo. Wszystkie niezbędne narzędzia takie jak import z hurtowni czy statystyki sprzedaży są zintegrowane z platformą. Jeżeli nigdy nie miałeś z tym styczności można się łatwo nauczyć oglądając filmiki na youtube, to naprawdę proste. Jednak gdy zadanie to będzie dla Ciebie za trudne może warto skonsultować wybór odpowiedniego oprogramowania z fachowcami. Osobiście uważam, że obsługa informatyczna w Warszawie stoi na wysokim poziomie i każdy otrzyma fachową pomoc w tym temacie.

Viewing 3 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.