Jesteś tutaj:---Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów

Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów2017-10-11T08:35:54+02:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów

Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  [quote]Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi. [/quote]

  Takie funkcjonalności znajdziesz zarówno w skryptach opartych o licencję Open Source jak i komercyjnych. Jak zwykle wszystko rozbija się o stabilność, o aktualizację, usuwanie błędów czyli gwarancję. Takie systemy są zwykle dosyć mocno rozbudowane, wymagają one bardzo często wsparcia technicznego, zarówno jeżeli chodzi o usuwanie błędów jak i dopisywanie kolejnych funkcjonalności. Sprawdź jeszcze tutaj: http://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/#sklepy – pomagają postawić oraz skonfigurować sklep, tak aby był intuicyjny zarówno dla obsługi jak i użytkowników.

  Reklama
 • Anna Howze
  Uczestnik
  Liczba postów: 4

  Genuinely loved this kind of post. Although I want much more information on like precious subject matter.
  run 3

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.