Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów

Tagged: 

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Jaki skrypt sklepu internetowego polecilibyście do około 1500 produktów. Dobrze, gdyby był to skrypt mający wszystkie niezbędne funkcjonalności – łącznie z możliwością dokonywania szybkich płatności, obslugą stanów magazynowych, statusu zamówień, współpraca z innymi platformami sprzedażowymi. [/quote]

      Takie funkcjonalności znajdziesz zarówno w skryptach opartych o licencję Open Source jak i komercyjnych. Jak zwykle wszystko rozbija się o stabilność, o aktualizację, usuwanie błędów czyli gwarancję. Takie systemy są zwykle dosyć mocno rozbudowane, wymagają one bardzo często wsparcia technicznego, zarówno jeżeli chodzi o usuwanie błędów jak i dopisywanie kolejnych funkcjonalności. Sprawdź jeszcze tutaj: http://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/#sklepy – pomagają postawić oraz skonfigurować sklep, tak aby był intuicyjny zarówno dla obsługi jak i użytkowników.

    • Anonymous
      Inactive
      Liczba postów: 16

      świetna informacja

    • charlesprahl
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Rejestracja domeny .pl z Hostavitą to był strzał w dziesiątkę! Proste procesy rejestracyjne, świetna cena i szybka aktywacja. Polecam każdemu, kto szuka niezawodnego dostawcy usług hostingowych. Zdecydowałem się na rejestracja domeny .com jako dostawcę usług hostingowych i muszę przyznać, że była to dobra decyzja. Ostatnio przeprowadziłem proces rejestracji domeny .pl i wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Podoba mi się, że rejestracja jest prosta, a cena jest niewygórowana. Poza tym, aktywacja była bardzo szybka, co na pewno jest na plus. Polecam Hostovitę każdemu, kto szuka niezawodnego i solidnego dostawcy usług hostingowych.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Skrypt sklepu internetowego do 1500 produktów
Your information: