Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Sim boxing – blokada nowych play fresh

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • karolmal
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam,

      Sprawa następująca…
      Kupiłem kilka nowych starterów…aktywowałem wykonując kilkusekundowe połączenie, a następnie doładowałem po 5pln i to wszystko.
      Jakież było moje zdziwienie kiedy następnego dnia wszystkie numery były zablokowane w salonie usłyszałem że to oczywiście słynny już „simboxing” czy jakoś tak 🙂

      Zarejestrowałem 1 numer złożyłem reklamację. Została uznana numer odblokowany jako powód podano „błąd systemu” dostałem rekompensatę 30pln
      Ok zarejestrowałem kolejny identyczna sytuacja uznana bonus 30pln jako powód podano: „była partia wadliwych kart” wiemy o wszystkim, przepraszamy

      Następnie zarejestrowałem 5 numerów złożyłem reklamację łącznie na wszystkie, domagając się odblokowania i rekompensaty 30pln na numer…a tu joke
      reklamacja odrzucona jako powód podano „Powodem blokady jest podejrzenie generowania sztucznego ruchu, poprzez wysyłanie wiadomości SMS Premium” (????)
      Numery oczywiście „w ramach dobrej współpracy” zostały odblokowane.

      Wysłałem oczywiście odwołanie, jakie smsy jak nic nie wysyłałem?? gdzie w regulaminie jest taki punkt że jakieś „podejrzenia” (obojętnie na co) wystarczą do zablokowania usług. (moim zdaniem powinny być na to jakieś dowody, a nie podejrzenia)
      Na żadne pytanie oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi, tylko krótko że podtrzymują wcześniejsze stanowisko…kompletna olewka, zero odpowiedzi na pytania.

      Kupiłem jeszcze dwa numery…aktywowałem…zablokowane… wysłałem brata do rejestracji…reklamacja…dziś odpowiedź telefoniczna…”przepraszamy błąd systemu” + 2x20pln

      Czy ktoś tu za przeproszeniem nie leci w h…???
      Jakieś pomysły??

      Zamierzam napisać do UKE, chyba nikt nie ma wątpliwości że sprawa byłaby wygrana, bo przecież:
      1) nie wysłałem żadnych sms premium
      2) nie podano mi żadnej podstawy z regulaminu użytkownika
      3) mam 4 rozpatrzone pozytywnie reklamacje tego samego

      wysłałem do podpisu „Zapis na sąd polubowny przy Prezesie UKE”, ale podejrzewam że będzie totalna olewka…i nawet nie dostanę odpowiedzi.
      Wie ktoś gdzie mogą mi to podpisać??

Viewing 0 reply threads
Reply To: Sim boxing – blokada nowych play fresh
Your information: