Start Forum Rozrywka TV i muzyka Siła Muzyki Jesień 2009 Radia ZET do kupienia SMS-em

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      12 października na rynku pojawiła się najnowsza, dwupłytowa składanka sygnowana przez Radio ZET – “Siła Muzyki Jesień 2009″. Dzięki współpracy Radia ZET i Sony Music z OneStep, kompilację można nabyć również poprzez SMS’a.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      myślę ze to jest bardzo dobry pomysł, na pewno znajdzie swoich przeciwników jak zarówno zwolenników, ja osobiście jestem za zakupami tego typu. oszczędza to nasz cenny czas oraz pozwala no dokonanie zakupu w dowolnym miejscu i czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      faktycznie, to bardzo dobre rozwiązanie dla zapracowanych ludzi, którzy nie maja czasu na stanie w kilkumetrowych kolejkach do kasy. więc po ca mamy marnować czas w sklepach, skoro te same produkty można nabyć za pomocą sms-a

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja juz zamawiałam przez tą firmę i jestem bardzo zadowolona, dostawa odbywa sie w ekspresowym tempie a proces rejestracji jest szybki, do zamowienia dostałam również katalog z ciekawymi produktami. mysle ze moga stac sie bardzo poważną konkurencją dla allegro czy empiku, tym bardziej ze koszt dostawy jest nieporównywalnie niski

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bardzo lubie radio zet, a co za tym idzie składanki radia zet:)

      zakup tej plyty przez sms to bardzo fajny pomysł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Super, ze ktos wpadł na taki pomysł. Tak własnie powinno sie przesylac legalnie muzyke.

      http://tanio.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja już zamówiłem książkę przez onestep, dobrze ze teraz mozna również kupić takie płyty jak np. składanki radio zet , polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dobrze ze sa wprowadzane w zycie tego typu rozwiazania, to wszystkim ulatwi dostep do premierowych produktow, typu ksiazki badz plyty CD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Całkiem ciekawy sposób na propagowanie legalnej muzyki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tak, bo przeciez piractwo sie szerzy ;p nawet sciaganie piosenek z neta to zlo. ja za radiem ogolnie nie przepadam po kazda postacia z tego wzgledu ze nie lubie mieszanek muzycznych, ale na prezent ta plyta jest extra, nie trzeba bac sie ze sie nie trafi w gust muzyczny bo jednak ten mix tam jest i kazdy znajdzie cos dla siebie. Ale nie tylko w kwestii tej plyty w zasadzie ta nowa usluga to dobry patent na szybki prezent, ksiazki film kosmetyk. mi sie podoba – wszystkim nie musi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Propagowanie legalnej muzyki – to smieszne. mysle ze plyty to raczej kupuja fanatycy i kolekcjonerzy. dziwie sie w ogole ze jeszcze ktos kupuje plyty. OneStep nakreca sprzedaz plyt, i to bardzo nakreca, bo jednak potrafi przycignac klienta: tani sms, tania przesylka, szybkosc i precyzja – tak sie reklamuja a to jednak dziala na wyobraznie. mysle ze mimo wszystko iz nie jest to jakas wielka usluga pod tytulem super wielkiej innowacji, to sie sprzeda!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      swietna skladanka, swoja droga to niezly pomysl, zeby kupowac przez sms’a. nie trzeba nigdzie biegac, a zakupy same do nas przyjda 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      swietny system, zamawianie roznych produktow przez sms’a to wielka wygoda, nie trzeba wychodzic z domu aby zrobic zakupy, a koszt dostawy jest bardzo niski, mysle ze onestep wymyslil bardzo dobry sposob robienia zakupow

Viewing 12 reply threads
Reply To: Siła Muzyki Jesień 2009 Radia ZET do kupienia SMS-em
Your information: