Start Forum Sprzęt PDA Samsung planuje zrobić tablet z wysuwaną klawiaturą

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W erze ekspansji tabletów osoby, które nie lubią ekranów dotykowych mogą wkrótce rozważyć zakup własnego tabletu. Według medialnych przecieków Samsung w 2011 roku planuje wydać na rynek tablet z wysuwaną klawiaturą QWERTY.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tablet to nikumo niepotrzebny beznadziejn gadzet, nieporeczny i nieprzydatny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bez przesady, w erze komputerów stacjonarnych pewnie tak samo mówiono o laptopach, a dziś przecież bardzo się rozpowszechniły. Akurat tablety Samsunga nie są złe, kumpela wzięła jakiś (nie pamiętam dokładnie modelu) razem z mobilnym internetem w Orange i jak na razie chyba sobie chwali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Akurat tablety Samsunga nie są złe, kumpela wzięła jakiś (nie pamiętam dokładnie modelu) razem z mobilnym internetem w Orange i jak na razie chyba sobie chwali. [/quote]
      widzialem tą oferte,
      uwazam ze wlasnie 7 calowe, w kazdym razie mnie niz 10′ sa mobilne i przeznaczone do uzytkowania poza biurem, i powinny byc bardziej promowane

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      szczerze to nie wiem jak sie mam ustosunkowac do zmiany koncepcji linii tabletow samsung
      wielkosci i funkcjonalnosc galaxy tab mi odpowiada, zmiana na windows i 10 cali dto duzy krok
      ale rozwiazanie z klawiatura na 5 🙂

Viewing 4 reply threads
Reply To: Samsung planuje zrobić tablet z wysuwaną klawiaturą
Your information: