Start Forum Operatorzy Internet mobilny Samsung NC10 iPlus dostępny w sieci Notebooks

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Polkomtel, operator sieci Plus, poszerzył zakres sprzedaży oferty bezprzewodowego dostępu do internetu iPlus. W H&B Notebooks, ogólnopolskiej sieci salonów sprzedaży detalicznej dostępny jest ultramobilny netbook Samsung NC10 z wbudowanym modemem HSPA w cenie od 1 zł z VAT.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam to samo tylko z rabatem 50% na abonament

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      downgrade w już istniejącej promocji. ŻENADA!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      kto pierwszy ten lepszy, ja się załapałam na jeden z tych 2500 i jestem zadowolona, bardzo pozytywny netbook i na dodatek piękniutki hihi, polecam wydać te pieniążki;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      @gaja

      Netbook słodzitki, sama promocja już nie. Polkomtel pokazał że da się sporo taniej i się rozmyślił w trakcie jej trwania. To żenujące posunięcie z strony operatora.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      chamskie numery polkomtela to zadna nowosc. Najpierw tych samsungow za 49 zl niebylo mozna kupic bo podobno braki magazynowe, nastepnego dnia nowa promocja i za cene ponad szescset złotych juz sie notebooki znalazły.

      Oferty na przedluzenie umowy to tez kpina ceny wyzsze niz w promocjach dla nowych klientow.

      @ ki pewnie zalapales sie na promocje pracownicza z 50 %

      abonamentem?

Viewing 5 reply threads
Reply To: Samsung NC10 iPlus dostępny w sieci Notebooks
Your information: