Start Forum Sprzęt PDA Samsung Galaxy Tab w Vobis

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziś w Vobis wystartowała przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab – klienci, którzy złożą zamówienia w najbliższych dniach, otrzymają tablet już 29 paľdziernika. Cenę ustalono na 2999 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      3000 zł – za dużo stanowczo jak na moją kieszeń za takie urządzenie.
      W tej cenie można mieć świetnego netbooka i sporo nawet zaoszczędzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No 3000 zł to chora cena, niby jest 2G/3G ale i tak dość spory jest aby tak nosić ze sobą. Za 1/3 tego możemy kupić Archos 70 7″ lub Archos 101 10″ z podobnymi parametrami, tylko bez 2G/3G ….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jego cena to powinno być max 2000 zł choć wg mnie optymalna cena i taką którą mogłbym zapłacić to ok 1500 tys. bez przesady cena zrobienia go jest napewno śmiesznie niska a cena detaliczna z kosmosu za tą cenę miałbym dobrego netbooka właśnie i np samsunga wave’a….

    • Pablo_0
      Member
      Liczba postów: 77

      Przesadzili z ta ceną no ale cóż było to nieuniknione.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ta cena to za nowosc….Po Nowym Roku spokojnie spadnie w okolice 2500zl….Samung to firma, ktorej produkty najbardziej leca na cenie wraz z uplywem czasu….Samsung Galaxy i9000 jeszcze miesiac temu kosztowal okolo 2000 tys zlotych….Dzis bez problemu mozna go kupic za 1500zl i mniej….Genaralnie na sprzecie Samsunga (jak i na innych) mozna tylko stracic majac lub zyskac czekajac….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Genaralnie na sprzecie Samsunga (jak i na innych) mozna tylko stracic majac lub zyskac czekajac…. [/quote]

      i cieszyc sie z korzystania mają go !

      mnie sie bardzo podoba to urzadzenie, i wg mnie bije inne tablety na glowe przez mozliwosc korzystania z niego jako telefonu komorkowego

Viewing 6 reply threads
Reply To: Samsung Galaxy Tab w Vobis
Your information: