Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Ryczałtowa taryfa na internet w Polsce przed wakacjami
-
AutorWpisy
-
-
No to bez żadnej rewelacji… Panie właścicielu Deutsche Telekom… klienci w Polsce póki co mają znacznie niższe dochody niż obywatele niemieccy, jawna dyskryminacja. Tyle. Już widzę te połacie klientów wykupujących na miesiąc internet za około 200-250 złotych. Oj brzydko zaczynacie, oj brzydko, jestem zbulwersowany takim podejściem nowego właściciela do polskiego klienta, ale czego mogliśmy się spodziewać… napchać kieszenie biedniejszymi Polakami ot co…. natomiast Naród Polski nie głupi i swój język mają i taka usługę gdzieś mają…
-
Anonimowy
Gość15 lutego 2011 o 14:58Liczba postów: 139206A ile w ogóle teraz kosztuje korzystanie z internetu za granicą? @Robinio1970 ktoś kto jeździ po Europie, bo taką ma robotę, to jednak będzie płacił.
-
Anonimowy
Gość15 lutego 2011 o 15:39Liczba postów: 139206Jak na obecne ceny transmisji danych w roamingu pakiety bardzo interesujące. Dodatkowo jeśli info o nielimitowanym tygodniu za 14,95 euro w całej uni jest prawdę to ludzie – otwórzcie oczy. Standardowo (Era) transmisja 1MB to bez pakietu koszt około 8 PLN – za 60 PLN czyli te 14,95 euro macie niecałe 8 mega a tu korzystacie do bólu przez tydzień. Jeśli ktoś powie że to nie postęp to chyba jest ślepy. Nie twierdze że to ideał ale trzeba przyznać, że oferta dobra jak na obecne ceny.
-
Anonimowy
Gość15 lutego 2011 o 21:14Liczba postów: 139206@wiek
Skoro tak to dla ciebie żadna zmiana nie była by dobra no bo jak się z czegoś nie korzysta no to trudno, żeby na tym zależało. Ale postaw się w położeniu tych, którzy wyjeżdżają częściej albo tak jak ty ale zależny im na tym, żeby ten net mieć i nie chcą kupować za każdym razem nowej karty pre-paid. Szkoda, ze ocenianie nam Polakom najlepiej wychodzi gdy mówimy o czymś co nas kompletnie nie dotyczy.
-
AutorWpisy