Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Rozum i serce namawiają do powrotu (video)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Bohaterowie Rozum i Serce mają coraz ciekawsze kreacje. Namawiają już do pakietów TV, a od jutra będą przekonywać, by powrócić do neostrady.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przyznam szczerze, że jestem ciekawa jaką promocję wprowadza na neostradę. Dopiero co pojawiła się oferta na pakiety tv, gdzie pierwsze 6 miesięcy wolne jest od opłat. Mam nadzieję, że te promocje będzie można jakoś łączyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja na całe szczęście nie muszę wracać do neostrady. Nie skusiły mnie promocje „alternatywnych”. Z perspektywy czasu widzę, że jednak postąpiłem dobrze. Owszem kosztowało mnie to w pewnym okresie czasu trochę więcej grosza niż moich znajomych, ale kiedy widziałem ile musieli się „kopać” o dostęp do sieci o sieci, które jest ohh i ahh w reklamach to uświadamiałem sobie, że jednak dobrych rzeczy się nie zmienia. Co ciekawe wiele ludzi z mojego otoczenia na powrót wybiera TP i dostęp do sieci w ramach neostrady czy OrangeFreedom.
      Również podobnie mnie ciekawi co neostradka zaoferuje na jesień. Cyro kończy mi się w kwietniu więc chętnie bym podrasował to co mam obecnie o kilkanaście Mb/s w górę 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Rozum mi podpowiada, żeby w żadnej mierze nigdy nie wracać do Neostrady i jej wysokich cen. W Erze z miejsca jako stały klient mam 25% zniżki na net i drugie 25% za tel stacjonarny. W TP o zniżkach dla stałych klientów można tylko pomarzyć.

    • Iomega
      Member
      Liczba postów: 367

      Może każdy ma swoje zdanie o ofercie i powrocie. Jednak reklamy są super.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Reklamy są w porządku, ale żeby mnie to pzrzekonały do TP? Niestety nie w tym życiu. No chyba, że zobaczę naprawdę dobrą ofertę na net.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Noo niestety, ale TP i co za tym idzie Orange zbyt dobrej reputacji czy renomy nie mają. Ja do dziś pamiętam artykuły ile to ludzie czekali na aktywacje, albo aktywacja za łapówkę… Zresztą teraz po wakacjach były zapowiedziane obniżki Neostrady jak na razie cisza…

Viewing 6 reply threads
Reply To: Rozum i serce namawiają do powrotu (video)
Your information: