Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Rozmówki polskie 2 czyli 19 gr/min dla wszystkich

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dnia 3 listopada do 11 listopada br. nowa odsłona Promocji mBank mobile – Rozmówki Polskie. Oferta „Rozmówki polskie 2” jest dostępna tylko dla przenoszących numer do mBank mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Warto jeszcze dodać czas ważności połączeń wychodzących:

      przy doładowaniu 5-49 zł to 60 dni; 50-500 zł – 180 dni. W obu przypadkach +30 dni na przychodzące.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      bardzo dobra oferta m bank mobile play fresh i mobilking to najlepsze oferty na karte

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      PINO czasami przecinki powinieneś stawiać , bo nie wiadomo o co Ci chodzi dokładnie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      dobrze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tak jak się odgrażałem ;-), skorzystałem z poprzednich rozmówek i przeniosłem numer …

      Pierwsze wrażenia:

      + poza bonusami wynikającymi z promocji, zaskoczyła mnie pozytywnie szybkość przeniesienia – po 24-tej wyłączono orange, o 2:03 miałem już mbank, wprawdzie 100% funkcjonalność (doładowanie sms, założenie konta mobile w mbank itp) była dopiero dzień później, ale 2h bez numeru w środku nocy można przeżyć 🙂

      – 25 sekund na odebranie telefonu to trochę za mało -> wina nieusuwalnych przekierowań z usługi KtoDzwonił (tak jak w simplusie) – ponoć mogę złożyć reklamację, ale mi się nie chce …

      – trochę brakuje mi bilingu online itp funkcji, które są w Pop/NGO

      Może komuś te informacje się przydadzą 🙂

Viewing 5 reply threads
Reply To: Rozmówki polskie 2 czyli 19 gr/min dla wszystkich
Your information: