Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Rezygnacja z SIM-locka sposobem na słabą sprzedaż?
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość27 stycznia 2009 o 14:45Liczba postów: 139060
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3