Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Rekordowy rok kina z Orange

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polskie kina w 2009 roku przeżywały prawdziwe oblężenie. W ciągu 12 miesięcy sprzedano rekordowe 38 milionów biletów. To najlepsza frekwencja od 20 lat. Zarazem był to pierwszy rok akcji „Środy z Orange”, z której skorzystało blisko 750 tysięcy osób.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      My ludzie w playu niemusimy wydawac bebechow jak w

      orznac i kupujemy bilety jak normalni ludzie a nie

      dziadujemy za jalmurzne.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Rekordowy rok kina z Orange
Twoje informacje: