Start › Forum › Sprzęt › LG › Reklamy w LG
Zamowilam telefon LG G2 . Niestety przysylka byla az z Chin 🙁 Do czasu gdy nie weszlam w jakas chinska aplikacje zadnych reklam nie bylo, dopiero teraz. Zaczely instalowac mi sie same programy chinskie i obrazki. Co zrobic ?
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: