Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Rebranding marki ipfon

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Operator telefonii internetowej ipfon zmienił wizerunek. Powstało nowe logo, serwis www, forum, rejestrator usług oraz aplikacja kliencka ipfon24.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Żaden rebranding nie pomoże jak w w biurze obsługi same sztywniactwo. Nie dość , że nie ma żadnego kontaktu telefonicznego [innym oferują telefony ale sami nie mają?]. Była to moim zdaniem dobra firma ale w tej chwili nikomu jej nie polecam. Są inne, dobre i bardziej wyrozumiałe na potrzeby swoich klientów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Sorry ale nie wpisał się cały komentarz więc powtarzam:

      Żaden rebranding nie pomoże jak w w biurze obsługi same sztywniactwo. Nie dość , że nie ma żadnego kontaktu telefonicznego [innym oferują telefony ale sami nie mają?] to jeszcze za pomocą maila nie mogą wyjaśnić dlaczego w tych samych sprawach podejmują różne decyzje Jeżeli w odpowiedzi na reklamację operator pisze: "nie wiemy dlaczego tak zrobiliśmy" to trudno traktować go poważnie. Była to moim zdaniem dobra firma ale w tej chwili nikomu jej nie polecam. Są inne, dobre i bardziej wyrozumiałe na potrzeby swoich klientów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Potwierdzam zdanie poprzednika. Kiedyś może i oferowali coś dobrego, ale od kilku lat zaprzestali całkowicie rozwoju, a ich usługa i jakość systematycznie się degraduje. Ceny też są dalekie od "przyzwoitych". Przepakowanie psującego się towaru w nowe pudełko niewiele pomoże. "Tonący brzytfy się chwyta".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Też kiedyś korzystałem z IPFONa, ale zmieniłem na VoipDiscount i jestem znacznie bardziej zadowolony niż z poprzednika

Viewing 4 reply threads
Reply To: Rebranding marki ipfon
Your information: