Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Ranking najtańszych metod telefonowania

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Specjaliści telefonii alternatywnej opracowali pierwsze zestawienie porad opisujących metody obniżenia domowych rachunków telefonicznych. Z wyliczeń ekspertów „alternatywnego telefonowania” wynika, że przeciętny Kowalski może oszczędzić na rozmowach telefonicznych nawet 95 proc. kosztów rozmów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mógłby się pojawić taki sam ranking tyle że telefonowania poprzez komórki i najlepiej jakby uwzględniał też MVNO.Tylko czy takie rankigni są do końca wierzytelne to nie wiem bo przecież duzo zależy od indywidualnych preferencji posiadacza komórki, jak ktoś dużo dzwoni do orange czy na stacjonarne to przecież weźmie sobie mixa czy inną oferte ale w orange bo nie bedzie kombinował wtedy gdzie indziej żeby przepłacać do tych do których najwięcej dzwoni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      powinno być jeszcze dorzucone direct callback. Zlecenie połączenia dwóch dowolnych numerów. (jajah.com, nonoh.net)

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Porównanie trafione jak najbardziej – w końcu każdy Polak co najmniej raz na tydzień dzwoni do Brazylii…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Uwaga na Easycall: raklamowane doładowanie posiadanego tam konta o wartość 5 złotych realizowane jest poprzez wysłanie SMSa o numerze 79280, którego koszt z VATem wynosi 10,98 złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      WYSTARCZY SOEBIE SCIAGNAC PROGRAM O NAZWIE VOIP DISCOUNT. POTEM KARTA KREDYTOWA DOLADOWAC ZA 10 EURO I PRZEZ 3 MIESIACE MOZNA DZWONIC NA KAZDY NUMER STACJONARNY NA SWIECIE BEZ DODATKOWYCH OPLAT!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A teraz skype oferuje za 25 zł brutto rozmowy gratis przez 3 m-ce, na wszystkie stacjonarki w Polsce lub Europie całą dobę bez limitów czasowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A może ktoś zna odpowiedź na taki problem, jaki tutaj opiszę. W TakTaku przez skonfigurowane połaczenie blueconnect (konfiguracja automatyczna od operatora), za klika minut kasuje kilkadziesiąt złotych, przy odswieżeniu strony onetlajt kilka razy (dwa razy się próbowałem połaczyć, raz skasowane 30zł – wszystko z konta, drugi raz 45zł). Zgłosiłem problem do Ery, problem sparwdzali ponad 2 tygodnie i dostałem smsa, że wszystko jest w porządku??!! Napisali mi abym sprawdził telefon?! Należy dodać, że w sieci mBanku mobile internet działał na tym telefonie normalnie i przy prawie codziennym łaczeniu się z internetem koszty nie przekroczyły nigdy 60zł – oficjalny cennik jast bardzo zbliżony, rózni się tylko rozliczenie za ilość przesłanych danych (era za pakiety po 500k odddzilenie za pobrane i wysłane po 72gr/500k. a mobile za 100k łacznie wysłane i pobrane 10gr/100k). Może ktoś zna odpowiedź na pytanie czemu się tak dzieej? W erze nie znają odpowiedzi… Pytałem zanjomych czy mają podobne problemy i niektórzy twierdzili, że też im bardzo dużo liczy, dlatego mają powyłaczane te usługi. Jedna osoba też twierdziła, że bardzo duuzo płaci z odbiór MMsów z Orange, mniej więcej tak jak u mnie, odbiór jednego, dwóch mmsów i puste konto – oczywiście też odbiór mmsów wyłaczony… Jak ktoś zna odpowiedź na to pytanie, to byłbym bardzo wdzięczny 🙂

      Może jeszcze dodam, że jest to telefon SonyEricson K800i zakupiony w Polsce bez simlocka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A co wy za głupoty opowiadacie? Netia droga? Przecież minuta na wszystkie stacjonarne w Europie, na stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie kosztuje tylko 35 groszy! Z naliczaniem sekundowy, czyli jakieś 5 razy mniej niż w TP 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Era to sieć dla biznesmenów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wie ktos jaki jest numer na stacjonarny na koszt rozmowcy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      należy zwrócić uwagę tych, którzy korzystają se skype.

      z 7 groszy, podnieśli na 19 gr. za minute nie informujac użytkownika.

      Typowe postępowanie drania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Korzystam z GG. Do tej pory po zasileniu konta telefonowałem bez problemu. Darmowe Happy Hours też działało. Ostatnio po zasileniu konta za 10 zł okazało się, że nie mogę telefonować bo …. brak środków na koncie. Rzecz w tym że środki te są widoczne na moim koncie. Co dziwne – za darmo mogę dzwonić. Technicy z GG nie potrafią mi pomóc. Temat przyjęli ale już prawie miesiąc i nic nie zrobili. Ciekawe, co? Może nie do końca w temacie, ale to też metoda telefonowania. Podsunie ktoś sposób rozwiązania problemu ??? Dlaczego nie mogę wykonywać płatnych połączeń a darmowe (w określonych godzinach) owszem.

Viewing 12 reply threads
Reply To: Ranking najtańszych metod telefonowania
Your information: