Start › Forum › Sprzęt › LG › Pytanie o wyłączenie internetu
mam pytanie jak moge wylaczyc internet w tym telefonie bo mam z tym problem caly czas trace kase z konta nie wiem czemu tak sie dzieje prosze o pomoc
w tym telefonie … to znaczy w jakim.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: