Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Program Darmofon w mBank mobile

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 19 marca 2009r. mBank mobile wprowadził Promocję, w ramach której wystarczy zakupić Starter Darmofon i zarejestrować swój numer w promocji Minuty na Bank, a co miesiąc użytkownik może otrzymać do 90 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Przegapiłem info o konkursie dla operatorów – kto da gorszą ofertę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jak klient placi kartami miesiecznie kwoty rzędu 3k to taki bonus jest dla niego jak jałmużna. Zero atrakcji i swiezosci, mbank mobile pewnie pojdzie w slady wpmobi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ta oferta jest całkiem ciekawa ponieważ na codzień płacę kartami to dlaczego mam nie odbierać darmowych minut w mBank mobile.

      Moje dziecko już sie dopomina komórki więc na pewno skorzystam z tej oferty będzie miało chciaż co miesiąc po 60 minut na rozmowy.

      Nie wiem czy zauwazyliście że minuty są do wszystkich sieci

      Naprawdę super oferta

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Super oferta to była na początku, a teraz to już tylko łabędzi śpiew.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Przeciez to dokladnie ten sam starter ktory do 18/03/2009 sprzedawany byl pod nazwa starter365 za 35zl. W regulaminie zmienili tylko date, nazwe i oczywiscie cele. Cala NOWA PROMOCJA polega na "promocyjnym obnizeniu" oplaty za starter z 35zł na 49zł. Czysty Orwel. A na marginesie doladowania za minuty dotycza wszystkich kart mMobile (po bezplatnej aktywacji) i nie maja nic wspolnego z ta "super promocja" utrzymania numeru przez rok za ok. 50zl. Co to za laska!?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Niestety dałam się nabrać i kupiłam darmofon, po miesiącu zablokowano mi konto telefoniczne na rozmowy wychodzące , złożyłam reklamację i czekam na odpowiedź ale korzystać z telefonu nie mogę, choć mam darmowe minuty na koncie…

Viewing 6 reply threads
Reply To: Program Darmofon w mBank mobile
Your information: