Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Prezentacja oferty neostrady na tle konkurencji

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na wiosnę Telekomunikacja Polska przygotowała dla klientów nową ofertę szybkiego internetu. Wprowadzając tańszą ofertę dostępu do stacjonarnego szybkiego internetu liczy, że utrzyma 40 proc. udział w rynku internetu oraz ARPU tych usług – poinformował dziennikarzy prezes TP SA, Maciej Witucki.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      oj to ja czekam na podobne zestawienie odnosnie internetu mobilnego. ostatnio przeciez tez sporo sie zadzialo, niech by tylko wymienic promocje orange bez modemow (najtaniej na rynku?) czy nowe limity w plusie (choc z platnym iplusopobieraczem).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      1Mbit/s powinien byc za 10zl i bez telefonu a polska w mig

      by sie rozwinela

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      "Największy popyt na wysokie prędkości w aglomeracjach" – bzdura roku! Ludzie z małych miejscowości też chcieliby szybki internet, ale ponaciągane kable na chylących się ku upadkowi słupach TP rzadko kiedy chodzą na 1Mb albo i to nie bardzo. Jeżeli TP poprawi infrastrukturę poza miastami, to gwarantuję, że różnice się zatrą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Faktycznie nie zawsze poza miastem można mieć szybki internet ale To stale inwestuje w rozwój infrastruktury wiec myśle że nie długo bedzie dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Trochę przesadzili w tym artykule z ceną Astera. Przy umowie 24 miesięcznej cena wynosi 74 zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      O ile nie dostaliscie obrazkow do tego newsa takich malych (a pewnie nie), to mam sugestie. Przebudowywac silnika wortalu sie pewnie nikomu nie chce (mimo, ze to 1 linijka kodu), zeby zdjecia byly klikalne (powiekszalne), ale to wrzucajcie wieksze do galerii newsa, bo ciezko sie czasem czyta male napisy na nich…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a slupki porownan cenowych z konkurencja bardzo ciekawe, ale w wielu kategoriach predkosci UPC wypada lepiej bez zadnych promocji. Przy takich widelkach tego nie widac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a czy jest może podobne zestawienie dotyczące ofert TV z netem, bo chętni bym sobie porównał jak wypada ta nowa promocja TP z pakietami TV na tle innych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie mam pojecia skad oni wzieli te porownania,

      bo to jakas kpina

      jesli widzieliscie ceny neta dialog ale na wlasnj sieci to sa znacznie szybsze i znacznie tansze niz tepsa, nawet po promocji, bo to tylko sciema z ta promocja bo ona tylko na jakis czas jest, np na 3miesiace

      takze nie dajcie sie nabrac!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ale ta ich obniżka nie jest przez całą umowe… przez 1/3 chyba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no dokladnie, przed 1/3 umowy czyli 3-6miesiecy w zaleznosci od jej dlugosci

      ale nie iwem czy wiesz ale znizka jaka daje tp, choc udawana, to spowoduje takze obnizki u innych fiirm ktore swiadcza uslugi na liniach tp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      >>>>>jestem za! a standardem powinno być conajmniej 12Mb/s. jak w niemczech. niektóre firmy do tego dążą. moze nie tp, znaczy też ale nie tak szybko jak pozostałe firmy na rynku

      wiesz, przy polityce tp ze nalezy utrzymac predkosci 512kb a dopiero teraz wycofali 256, to ja nie widze przyslosci rozwoju,

      wg mnie te niskie predkosci powinny byc zaniechane, a najwyzej obnizyc cene 1M, bo onjest defacto najdrozszy, i podnosic standard, jak dialog, wprowadzajac 50, 100Mb czy nawet testowo 1Gb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      trzeba też pamiętać, że net, szybszy i tańszy wpłynie na rozwój gospodarki, więcej ludzi w sieci to więcej zakupów, paypalów itp. więc wszystkim powinno zależeć na jakości neta. dziwne

Viewing 13 reply threads
Reply To: Prezentacja oferty neostrady na tle konkurencji
Your information: