Viewing 17 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła na rynek telefon komórkowy myPhone 1150. Premiera nowego modelu 1150 polskiej marki myPhone jest dowodem na to, że funkcjonalny telefon komórkowy może być dostępny dla każdego. Cena myPhone 1150 wynosi 149 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      wbudowana pamięć 16MB = odtwarzacz MP3?

      bateria MP-U-1 (650 mAh) = długo trzyma?

      No nie wiem. Dodatkowo ekran 128 x 128. Brak BT. Może przesadzam, ale czy to nie nadmiar marketingu? Super, że jest taki model na rynku, ale nie wmawiajmy kupującym, że ma odtwarzacz MP3.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      MP3 zajmuje średnio 3-6mb czyli zmieszczą się maks 5piosenek do 2 moze… ale zawsze można skonwertować CDex’em na nieco gorszą jakość i wyjdzie nam te 1mb-2mb na utwór i odrazu więcej piosenek

      hehe

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Wolverine nie przesadzaj – tyle samo pamięci masz w k310 na przykład ;]

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      "Muzyczne możliwości", "kolekcja dzwonków", "Nowoczesna komórka"… a te "krótkie filmy w popularnych formatach" będą naprawdę krótkie!

      "Chwile rozrywki" zapewniają gry- jaki producent gier przygotowuje pozycje na wyświetlacz 128 x 128?

      A jego "Możliwości muzyczne reprezentuje radio"- no super 😀

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      a ja ci powiem, że jak na coś za 150zł to ma na prawdę sporo bajerów ;P tylko oni się o tym tak rozpisują jak by miał wszystkie funkcje telefonu za np 800zł i kosztował te 150 hehe… A z tą "nowoczesną komórką" przegięli ciut już 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Na stronie producenta wspominają jeszcze o latarce 😉

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      @ johnny-18:

      To dobrze, że ma on takie możliwości i taką cenę. Mam

      tylko takie odczucie, że czasami lepiej mieć tani telefon

      sprawdzonego producenta, który po prostu będzie dobrze

      działał, niż więcej bajerów w telefonie produceta, który

      dopiero wchodzi na rynek.

      Czytałem przykładowo test myPhone’a w poprzednim

      numerze T-K i autor skarżył się na sloty kart microSD-

      ten telefon ma dwa sloty! W pierwszej chwili pomyślisz,

      że genialnie, bo wsadzisz do telefonu nawet 32 GB

      pamięci (2 x 16 GB microSDHC), a tymczasem okazało

      się, że telefon obsługuje karty do pojemności… uwaga…

      1GB!!!! 😀 Czyli maksymalnie wsadzisz 2GB. Przecież to

      kpina.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      wiesz, my tego nie kupimy, ale znajdzie się kilku chętnych na pewno 🙂 bo zależy kto czego oczekuje od telefonu za 150zł.

      a ja mam swojego k750 i będe go miał do końca umowy (rok jeszcze… ale da radę) i jak będę zmieniał to na 75% też na SE 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak już jesteście tacy dokładni to powiem wam ze za taką samą cenę macie np nową baterie do nokii N73 . Za taką cenę spodziewacie się pewnie GPS pamięci 32GB , 5Mpix i co jeszcze?:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ale dno

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a mi jest potrzebny tani telefon bez bajerów. Może się skuszę na taki telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To nie lepiej wziąć coś za jakieś 99zł od renomowanego producenta? No ale jak wolisz przetestować jakieś chińskie badziewie za własne pieniądze to nie widzę przeszkód. Choć jednocześnie współczuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Lepiej dać szansę dla "polskiej" "marki".

      A np. Manta?

      Wcześniej to było identycznie to samo, a od niedawna nie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To nie jest polska marka tylko raczej chińska. Polski to jest tylko pośrednik i w dodatku jest on naciągaczem 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja kupiłem ten telefon od znajomego, który ma komis, dla corki. Telefon jej sie bardzo podoba i jak dla niej ma wystarczajace funkcje, najwazniejsze ze moze dzwonic i wysyłac sms-y. Mam na niego roczna gwarancje Polskiego producenta, wiec wcale nie zaryzykowałem kupujac go 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mogę polecić ten telefon ze względu na wytrzymałość – upadł mi kilka razy i nic sie nie stało oraz dlatego, że jest ładny. Za te pieniądze warto kupić. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      miałam ten telefon ale zmieniłam na lepszy:nokia 2700 classic to dopiero bajer polecam!

Viewing 17 reply threads
Reply To: Premiera myPhone 1150
Your information: