Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Potrzebuję laptopa do pracy przy grafice

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Jestem na etapie poszukiwania laptopa pod pracę z grafiką- sęk w tym, że nie mam zbyt dużo pieniędzy przeznaczonych na zakup sprzętu. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś poleasingowego ale mam obawy jednak, że dostanę jakiś szajs, coś nie będzie działało, albo popracuję na komputerze pół roku po czym zacznie się piernicznyć… Co o tym myślicie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Jeśli nie posiadasz zbyt dużo pieniędzy to warto jednak rozejrzeć się za sklepem ze sprzętem poleasingowym. Są sklepy, które oferują sprzęt dobrej jakości w dobrej cenie również, a wiadomo, że na początku pracy przy grafice nie możesz pozwolić sobie na „najwyższą półkę”…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      No, tak… byłem jednak w kilku sklepach tego typu i oferowany mi sprzęt nie wyglądał na taki wysokich lotów… Znasz jakieś sklepy, gdzie oferta będzie nieco lepsza?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Cześć, ja kupowałem sprzęt (laptop + monitor dedykowany dla grafików) w PClider.pl i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim, jak właśnie zaczynasz swoją przygodę z grafiką, lub jest to Twoja pierwsza praca, albo jeśli otwierasz swoją działalność to nie warto od razu kupować sprzętu za nie wiadomo ile pieniędzy. Ja- wychodząc z tego założenia- pomyślałem, że popytam znajomych i poczytam w necie, gdzie najpewniej będzie kupić sprzęt graficzny dla kogoś kto dopiero jest na początku kariery.. Dlatego PClider

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      No właśnie np. w takim pcliderze możesz sobie sprawdzić ceny, skontaktować się mailowo i zapytać co by Ci doradzili…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Słuchajcie właśnie chcę wysłać do nich maila z zapytaniem. Co powinno znaleźć się w treści maila?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      No stary nie wiesz co masz napisać?? Zapytaj ich co by Ci doradzili (jaki sprzęt) do takiej i takiej kwoty, a zajmujesz się np. grafiką właśnie… Powiedz im że widziałeś jakiś konkretny model laptopa i szukasz czegoś o podobnych parametrach bo na początek wystarczy, albo że chcesz lepszy. No musisz im określić czego potrzebujesz, żeby wiedzieli co mogą Ci doradzić… tyle w temacie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Kiedyś kupiłem sobie laptopa w tym PClider do znajomy jakiś mi polecił… Po zmianie procka na troszkę lepszy i dokupieniu ramu, hula mi już drugi rok. Zapytaj ich w mailu czy możesz sobie go jakoś wypróbować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Jeśli kupujesz sprzęt poleasingowy to musisz liczyć się z tym , że nie będzie on tak wytrzymały jak nowy komputer kupiony w sklepie. Na początek jednak może nie warto przeinwestować, jak wszystko będzie szło dobrze i będziesz dostawał nowe zlecenia to wtedy kupisz coś lepszego…

Viewing 8 reply threads
Reply To: Potrzebuję laptopa do pracy przy grafice
Your information: