Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Potrójne doładowanie w Tak Tak

Viewing 143 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dużą kwotą doładowywano chyba tylko w ekstremalnych przypadkach. Mi bardziej opłacało się doładować kwotą 50 zł, bo i tak dostałem duży bonus- 100 zł. I na dodatek ważność konta na rozmowy wychodzące znowu skoczyła mi do 12 miesięcy, więc na dobrą sprawę mógłbym dać sobie spokój z doładowywaniem na długi okres czasu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      osobiście wolę podwojenie, bo było na wszystko i bez limitu czasowego, no ale potrojeniem też bym nie pogardziła tylko że przy potrójnym to już nie ma co szaleć z dużymi doładowaniami bo człowiek nie będzie miał czasu tego wykorzystać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mi również zdecydowanie bardziej odpowiadało podwojone doładowanie do wszystkich, ale nie omieszkam skorzystać również z potrojenia. Ograniczyli pieniądze na wydanie ich do sieci, ale dobrze, że chociaż można je również wykorzystać na internet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na potrojeniu najlepiej wyjdzie HOT, bo praktycznie dostaną darmowe rozmowy wewnątrz sieci, smsy i mmsy , i internet. Czyli świetny sposób na obniżenie kosztów połączeń do wybranych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oj no wiadomo, chyba nikt z taktakowców nie pogardzi potrójnym doładowaniem ale mimo to cieszę się, że tym razem to heyah ma (moim zdaniem) lepszą promocję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Lepsza/gorsza, każda ma swoje plusy i minusy. W Heyah jest podwójne na starych zasadach, czyli można podzielić sobie koszt wszystkich usług przez 2. W TT, jak pisał ziggy, dostaje się darmowy dostęp do internetu i porozumiewanie się wewnątrz sieci na 2 miesiące.
      Bajadurka, podwojenie to jednak nie potrojenie. Bo 3X to więcej, niź x2

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, ale do wszystkich to nie to samo co do ery

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dla taryfy HOT potrójne doładowanie jest zdecydowanie lepszą promocją – mają tanio do wszystkich, a dzięki potrojonej kasie mają również bardzo tanio wewnątrz sieci przez 60 dni. Już w sierpniowe weekendy mieli okazję obniżenia sobie kosztów wewnątrz. Ważne, że pieniążki z bonusu można również wykorzystać na internet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek, no fakt, korzystanie z netu jest tu plusem. ale na szczęście w heyah mam na wszystko, także na net

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No fajnie macie
      Na potrójne nie ma jednak co narzekać, zyskać można nawet 1000 zł bonusu, a to bardzo dużo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak to 1000zł? Ja myślałam, że 450 zł, ale może jakoś źle to liczę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chyba można doładować max za 500 zł jednorazowo..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Można doładować za ile się chce, tylko maksymalnie kwota 500 zł zostaje potrojona. I maksymalnie można zdobyć 1000 zł bonusu do wykorzystania w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok,ale nadal czegoś tu nie rozumiem, potrojone zostaną doładowania dające sumę 500 zł, to znaczy że każde kolejne nie zostanie potrojone, tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz to ja nie rozumiem….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Spokojnie, wszystko jest oki. Można maksymalnie doładować za 500pln i jest napisane, że DOSTANIE się 1000pln bonusu – za 2 doładowanie. chodzi o to , że nie uwzględnili 500pln, które i tak ląduję na koncie jak zawsze. Czyli – ładujemy za 25 pln i 2 raz za 500pln. DOSTAJEMY GRATIS 1000pln potrojenia, czyli mamy na koncie po takiej operacji 1525 pln. kumacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok, teraz wszystko jasne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jeszcze 2 tygodnie na skorzystanie z promocji – muszę pogonić znajomych, bo oni się jak zawsze nie orientują w promocjach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli dokładnie tak samo jak w Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="wasa20":2j9auc5x]Spokojnie, wszystko jest oki. Można maksymalnie doładować za 500pln i jest napisane, że DOSTANIE się 1000pln bonusu – za 2 doładowanie. chodzi o to , że nie uwzględnili 500pln, które i tak ląduję na koncie jak zawsze. Czyli – ładujemy za 25 pln i 2 raz za 500pln. DOSTAJEMY GRATIS 1000pln potrojenia, czyli mamy na koncie po takiej operacji 1525 pln. kumacie?[/quote:2j9auc5x]

      525 jest na koncie głównym, 1000 na koncie promocyjnym. Oczywiście, jeśli się doładuje przez stronę Ery, to dostaje się 10% bonusu. W takim wypadku na koncie głównym będzie 577zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to można gadać i gadać, na internet tez da się to wykorzystać, tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tak można duuuużo rzeczy naściągać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bonus daje darmowe usługi w sieci (smsy, mmsy i rozmowy) i darmowy internet. Na podobnych zasadach przyznawano bonus w darmowych weekendach w TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to świetnie, bo ile można gadać, zważywszy, że całkiem niedawno był bonus weekendowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja i tak nie potrafię tak strasznie długo wisieć na słuchawce, dlatego cieszę się że w heyah mam bez limitu czasowego ważność podwójnego…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na pewno zawisłabyś na słuchawce, gdybyś za darmo mogła rozmawiać w cenie 29gr/h, jak w Gzg z nowego TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oj wierz mi że nie jeśli mam tyle czasu żeby gadać to mam też tyle czasu żeby się z kimś spotkać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale nie zawsze można przecież się spotkać, rozmawia się przede wszystkim z osobami, które mieszkają dosyć daleko od nas. Nawet kwotę maksymalnego bonusu w potrójnym można spokojnie wykorzystać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek no ja nie mówię, że nie można, ja po prostu znam siebie i wiem, że dla mnie taki bonus jest trochę bez sensu. Wolę podwójne w formie w jakiej było teraz w Heyah i tyle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiesz, bonus potrojenia jest przyznawany w kilku taryfach TT, między innymi w Nowym TT- ukierunkowanym na rozmowy wewnątrzsieciowe, ale też dla TThot, w której to taryfie jest bonusem, w którym dają Ci darmowe połączenia do posiadaczy prawie 1/3 użytkowników komórek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok, pytanie tylko czy w tej 1/3 są Twoi znajomi, bo jesli nie, to cała promocja nie ma większego sensu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prawdę mówiąc to nie wszyscy znajomi muszą być w tej 1/3 żeby się opłacało – wystarczy że będą ci do których najczęściej się dzwoni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chodziło mi o to, że Era to jeden z największych operatorów i posiada ok 1/3 wszystkich użytkowników komórek w Polsce. A że sam w większości kontaktuje się z Erą, to promocja jeszcze bardziej mi się opłacała. Bo i tak jest opłacalna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja o większości nie umiem mówić, akurat ci z którymi ja najwięcej gadam mają w heyah albo tt…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niestety, Heyah nie jest traktowana przez Erę jako rozmowy wewnątrzsieciowe. I Heyah nie traktuje TT jako wewnątrzsieciówki.
      Ale i tak promocje typu potrójne doładowanie w TT są bardziej opłacalne, niż gdyby podobna opcja pojawiła się np w Play. Play ma kilkakrotnie mniej użytkowników, czyli statystycznie- przyznawany bonus byłby trudny do zużycia. Tak samo, mało kto korzysta w PF z pakietu rozmów wewnątrzsieciowych- bo nie ma do kogo tych minut wydzwonić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no i koniec potrójnego/podwójnego. Ciekawe kiedy następne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Stawiam na grudzień i promocje bożonarodzeniowe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W grudniu na święta to pewniak. Myślicie, że teraz zamienią promocje? TT będzie mieć podwójne, a Heyah potrójne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie sądzę, żeby w Heyah dali potrójne doładowanie. Moim zdaniem- albo znowu podwójne i potrójne tak, jak teraz, albo podwojenia dla obu prepaidów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ja prawdę mówiąc wolałabym żeby zostało podwójne w Heyah to mi odpowiada znacznie bardziej niż potrójne na dodatkowych zasadach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potrójne doładowanie w TT ma rację bytu- daje darmowe połączenia wewnątrz sieci, czyli do wszystkich użytkowników ery. Ale Heyah nie traktuje Ery jako sieci, więc wewnątrzsieciowe ograniczyłoby się tylko do Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      otóż to. poza tym mi tu najbardziej w potrójnym jednak przeszkadzał okres wykorzystania…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W TT posiadacze starterów z ekstra kasą do kolejnych doładowań mogą przedłużać ważność konta promocyjnego. W Heyah nie ma podobnych starterów, więc z tym przedłużeniem byłoby kiepsko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale potrójne było przecież tylko na 60 dni, więc specjalnie konta nie trzeba było przedłużać chyba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie, to był problem – że w 60 dni to ja tylko malutką część bonusu jestem w stanie wykorzystać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":22f7i7dl]Ale potrójne było przecież tylko na 60 dni, więc specjalnie konta nie trzeba było przedłużać chyba.[/quote:22f7i7dl]

      Konta głównego nie trzeba przedłużać. Tu mowa o przedłużaniu ważności konta promocyjnego, czyli tego, na którym jest bonus z potrojenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok,ale tego konta chyba nie można przedłużyć, 60 dni to limit albo ja czegoś tu nie rozumiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca no dobrze rozumiesz i właśnie w tym problem potrójnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":fp1o2pkp]Ok,ale tego konta chyba nie można przedłużyć, 60 dni to limit albo ja czegoś tu nie rozumiem.[/quote:fp1o2pkp]

      Można przedłużyć ważność konta promocyjnego. Ale można to zrobić tylko uzyskując Erazłotówki. Czyli przedłużyć ważność konta promocyjnego mogą tylko posiadacze starterów z ekstra kasą przyznawaną do doładowań w ciągu pierwszych 12 miesięcy użytkowania. Taki starter można uzyskać również przenosząc numer do Tak Taka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno teraz to ja już też nie rozumiem… tym bardziej wolę podwójne w heyah – tam wszystko proste i jasne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No ok, ale o ile można przedłużyć maksymalnie ważność bonusu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie ma wartości maksymalnej- można przedłuzyć era złotówkami, które dostaje się jako bonus do doładowania w określonych starterach. Czyli będzie można przedłużać tyle, ile się da- czyli do momentu aż nie skończą się doładowania z erazłotówkami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli jeśli ktoś przeniósł numer do Ery i do każdego z 20 pierwszych doładowań otrzymuje 10 zł to może bonusowe konto przedłużać nawet przez cały rok, nieźle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dużą kwotą doładowywano chyba tylko w ekstremalnych przypadkach. Mi bardziej opłacało się doładować kwotą 50 zł, bo i tak dostałem duży bonus- 100 zł. I na dodatek ważność konta na rozmowy wychodzące znowu skoczyła mi do 12 miesięcy, więc na dobrą sprawę mógłbym dać sobie spokój z doładowywaniem na długi okres czasu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przedłużenie wartości konta to ogromny plus, bo co , z tego, że ma się dużo kasy na koncie skoro termin ważności konta jest krótki i trzeba wszystko szybko wykorzystać lub ponownie doładować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z jeden strony ważne, że okres połączeń wychodzących wzrasta, a z drugiej, że czas na wykorzystanie bonusów jest wystarczający i w dodatku można go jeszcze przedłużyć Era jednostkami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dokładnie, nawet 30 dni na wykorzystanie obecnego bonusu spokojnie wystarczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja doceniam to że w Heyah miałam nielimitowany czas na wykorzystanie podwojenia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, ale podwojenie to co innego, kasy jest więcej, można ją wydać na cokolwiek się chce, swojego rodzaju tradycja w Heyah:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale mowa była też o potrojeniu… w tym kontekście wolę podwojenie heyah niż potrojenie w tt…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Poza tym bonusy do sieci są znacznie częściej, bonus weekendowy, teraz 100 minut w sieci po doładowaniu. A podwójne zdarza się mniej więcej 2 razy w roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dla Ciebie lepsze podwójne, a dla wielu innych potrójne. Pamiętaj, że na potrójnym zyskać można było znacznie więcej pieniędzy, fakt, że do sieci i na stacjonarne na 60 dni, ale przyznaj, że bonus do zdobycia pokaźny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oczywiście, że pokaźny, ale zaznaczyłam, że dla mnie bardziej korzystne jest podwójne, tylko dlatego, że mam znajomych w innych sieciach. Gdyby było inaczej uznałabym potrójne za bardziej odpowiednie dla siebie, czysta matematyka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ja po prostu nie gadam godzinami, dlatego nawet pokaźny bonus ale na ograniczoną ilość czasu mnie nie satysfakcjonuje jeśli mogę mieć mniejszy, ale za to na wykorzystanie kiedy chcę i do wszystkich

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz w Heyah nie ma podwójnego. Zresztą, w tym roku nikt nie dał podwójnych ani potrójnych doładowań. Co najwyżej można dostać bonusy minutowe. Plus i Orange dają do sieci, Tak Tak i Heyah do sieci i na stacjonarne. Dla mnie potrójne było w sam raz- darmowe rozmowy w sieci przez 2 miesiące. Teraz doładuję za 50zł, kolejnych 100 minut do sieci i na stacjonarki, czyli kolejny miesiąc rozmów za darmo. Mi to się podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam jeszcze kasę z poprzedniego podwójnego Poza tym podwójne Heyah było do wszystkich, to w TT potrójne było tylko do sieci…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I co, myślicie , że już nic więcej nie będzie na święta?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JA wierzę, że coś będzie. Może nie dużo, ale coś pewnie dadzą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chyba, że w celu utrzymania ciągłości zaproponują jakiś większy bonus po 6.01.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jedno nie wyklucza drugiego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ziggy Orange miało podwójne, na gorszych zasadach niż Heyah i Tak-tak, ale miało. Teraz stawiał bym na jakie podwójne/potrójne, ale dopiero po nowym rynku, kiedy zakończy się megadoładowanie. Jeśli wcześniej coś się pojawi to będę pozytywnie zaskoczony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W zeszłym roku, tuż po podwójnym doładowaniu w TT, w połowie stycznia wprowadzili kolejne podwójne doładowanie. Może nie tak od razu coś wprowadzą, ale w Tak Taku co chwilę coś się dzieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wygląda więc na to, że teraz podwójne będzie częściej niż dwa razy w roku, poza tym potójne i inne bonusy- jest coraz lepiej u naszych opów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ktoś liczył ile razy było w tym roku?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah 3 razy, do tego darmowe weekendy i bonus 100 minut.
      W Tak Tak podwójne pojawiło się po raz trzeci, do tego było potrójne doładowanie, darmowe weekendy w sierpniu i bonus 100 minut.
      Dla porównania, np. podwójne doładowanie w Orange było raz- sierpniowe 2×2 tylko do sieci. I chyba o początek stycznia zahaczała grudniowa, z zeszłego roku, promocja 200% do sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Od razu widać, że Heyah i TT wypadają tutaj zdecydowanie najlepiej, oby tak dalej:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zaskakują mnie w szczególności z ilością bonusów. Przecież ten kto korzystał ze wszystkich bonusowych doładowań ten zaoszczędził tyle pieniędzy, że hoho…. Przez ostatnie 3 miesiące można rozmawiać za darmo wewnątrz sieci( w TT), dzięki mega i potrójnemu, teraz dochodzi kolejny bonus, który w dodatku jest do wszystkich i nieograniczony czasowo. Pięknie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      łał, wygląda to imponująco mam nadzieję, że w 2010 nie zwolnią tempa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt, bonusy w Erze i Heyah nie mają sobie równych, przecież w ostatnim czasie było coś praktycznie do każdego doładowania i mam nadzieję, że tak pozostanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi i w Heyah też jednak dali świąteczne podwójne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super, ale niespodzianka;) Myślałam, że już nic się na święta nie pojawi a tu proszę. Bonus goni bonus;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no i to już chyba będzie oficjalne zakończenie promocji w tym roku następne na pewno dopiero w 2010 …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Świetne podsumowanie roku, życzę wszystkim użytkownikom by kolejny był taki sam lub jeszcze lepszy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tego sobie i wam również życzę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na koniec dostaliśmy tyle bonusów, że dla solidnie gospodarujących wystarczy na długo
      Megadoładowanie + podwójne, które otrzymam w styczniu powoduje, że znowu odłożę doładowanie konta, chyba że ponownie pojawi się jakiś bonus do doładowań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No ja też mam taką nadzieję, że przy dobrych wiatrach do następnego bonusu wystarczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie było takiej siły, żeby nie wystarczyło. Bonus dostaliśmy 6 stycznia, a 8 rozpoczęła się już kolejna promocja podwójnego doładowania hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyżby teraz każde doładowanie miało być premiowane?;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      promocje może nie będą trwały non stop, ale jak ktoś dobrze zarządza kasą na koncie to faktycznie jest w stanie zrobić tak, żeby każde jego doładowanie było podwójne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Non stop może nie, ale jeśli tak dalej pójdzie to będzie można gadać do woli i znów dostać bonus;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, a co, jeszcze ci mało?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak na razie nie, ale nagromadziłam trochę kasy i jeśli podwójne doładowania będą tak często, to pewnie z kolejnym tez dostanę bonus;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no jeśli następne podwójne będzie wcześniej niż w kwietniu to ja na pewno sobie odpuszczę kolejne doładowywanie, bo i tak tej kasy będę mieć na koncie tyle, że nie wykorzystam do czerwca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Patrząc na aktualne tempo pojawiania się bonusów wcale nie możemy być pewni czy kolejnego nie będzie w połowie lutego Chociaż dla mnie byłby to już przesyt. Po skorzystaniu z tego podwójnego będę mieć ponad 300 złotych na koncie i jeszcze konto ważne na całe 12 miesięcy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no mam dokładnie tak samo, dlatego właśnie nie muszę się już rzucać na każdą promocję jaka będzie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz można doładować w dowolnym momencie, a prawdopodobieństwo, że trafi się na podwójne jest naprawdę bardzo duże.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale warto się zawsze upewnić głupio by tak było akurat trafić na okres między dwoma podwójnymi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiadomo, na szczęście podwójne trwają teraz długo, więc spokojnie można zaplanować swoje wydatki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przerwy między kolejnymi podwójnymi robią się krótsze niż okres ich trwania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt, zastanawiam się tylko czy to stała tendencja;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi oby, oby
      albo może przerwy wydłużą, a np dadzą potrójne na wszystko? no co, pomarzyć można

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      eee… to by była już przesada. Cóż, kiedy podwójne jest to trzeba korzystać i tyle, bo rzeczywiście trudno powiedzieć kiedy będzie kolejna promocja, może za miesiąc, a może za pół roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Za pół roku? Nie sądzę, przecież ostatnio promocję są jedna po drugiej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek nie możliwe, żeby po takim rozpieszczaniu użytkowników teraz zamilkli na pół roku… eee nie, to byłoby dla nich zbyt ryzykowne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może po prostu teraz bonus będzie mniejszy albo do wykorzystania wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca ale czemu od razu wróżyć negatywnie? Zarówno TT jak i Heyah zaskakiwali nas pozytywnie, więc nie widzę powodów dla których miało by się to teraz zmienić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oczywiście, ale jestem realistką i nie chce mi się wierzyć , że podwójne będzie aż tak często, chociaż masz rację , Era i Heyah potrafią zaskoczyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W sumie to nie każdy wykorzystuje bonus maksymalnie jak się da, większość pewnie doładowuje symbolicznie, a ja ponownie zwiększę konto o ponad 340 złotych, a tyle pieniędzy wystarczy mi na cały rok spokojnie, tym bardziej, że konto mam ważne przez 12 miesięcy, ale zapewne jeśli będzie podwójne, a ja będę mieć pieniążki to pewnie skorzystam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no więc właśnie – ci co doładowują za tak dużą kwotę na pewno nie będą korzystać z każdego podwójnego, a ci co doładowują symbolicznie na pewno zapewniają operatorowi zysk

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zysk dają jedni i drudzy , bo jeśli ktoś doładowuje rzadziej a większą kwotą wydaje mniej więcej tyle, ile doładowujący mniejszą kwotą , ale częściej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, ale tym co doładowują rzadziej a za większą kwotę z racji podwójnego dostają więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak kto woli, czysta kalkulacja. Ja osobiście wolę wydać więcej , skorzystać z promocji i dzwonić sobie spokojnie przez jakiś czas niż co chwila doładowywać. W końcu podwójne nie trwa wiecznie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no to dokładnie tak jak ja chociaż przyznaję, że nawet jak mam dużo na koncie to ciężko mi powstrzymać się przed skorzystaniem z kolejnego podwójnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Lepiej wydać raz, a więcej bo ma się spokój na dłuższy czas, a tylko wykorzystując na maksa podwójne doładowanie uzyskuje się w HOT jakieś 15 groszy za minutę połączenia do wszystkich pza Play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no wiem, wiem, tylko że mówię – potem nawet jak na koncie pełno to ręka sama sięga po więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Łatwiej się wydaje kasę wiedząc, że można podwójnie na tym zyskać;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jeśli masz na myśli te 25 zł, które kiedyś trzeba było wykorzystać żeby skorzystać z podwójnego to masz rację. Potem jednak, już po podwójnym, kasa schodzi podobnym tempem jak zwykle, tyle, że starcza na dłużej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt, ale też łatwiej mi się ją wydaje wiedząc, że mam więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tak to bywa z pieniędzmi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A teraz jak jest darmowy numer to już w ogóle można gadać i gadać z kimś w Heyah:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      o mamo, tak sobie pomyślałam, że teraz to już zupełnie nie wiem na co ja wydam te pieniądze – smsy za free, rozmowy z chłopakiem za free, międzynarodowe ultratanie… heh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na szczęście nie musisz się tak spieszyć, bo ważność konta tez jest długa;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no to fakt, ale kto to widział, żeby na konto więcej kasy przybywało niż z niego ubywało hihi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W heyah też wam się sumuje ważność konta po kolejnych doładowaniach? Właśnie dzięki temu mam pewność, że zdążę wydać wszystkie pieniądze jakie zgromadziłem na koncie mojego Tak-taka, gdybym miał na to tylko 5 miesięcy po doładowaniu za 150 zł to w życiu nie dał bym razy tego wykorzystać w tym czasie (ponad 300 zł na koncie)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak w Heyah też się sumuje, do maksymalnie 12 miesięcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dokładnie zypolek, ja też miałabym problem z wykorzystaniem gdyby nie sumowanie się ważności

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na szczęści eo to w Heyah nie trzeba się martwić i jest duża szansa, że się znów trafi na podwójne doładowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      póki co o tym nie myślę… darmowe rozmowy, darmowe smsy… nie potrzebne mi póki co podwójne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja też już nie odliczam tak jak kiedyś, ale myślę, że perspektywa kolejnego podwójnego nie jest aż taka odległa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pewnie nie, ale prawdopodobnie nie skorzystam póki stan mojego konta nie zejdzie co najmniej do 20 zł, a do tego mi jeszcze daleeeeeko…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja jeszcze zobaczę, prawda jest taka, że chyba jeszcze nigdy nie opuściłam podwójnego, ale fakt faktem, wtedy stan mojego konta był znacznie niższy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bo wcześniej nie zdarzyło się by bonusy następowały natychmiast po sobie, przecież od kilku ładnych miesięcy nie było 2 tygodni bez nowego bonusu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podwójne były znacznie rzadziej a promocji było też chyba trochę mniej, teraz jest naprawdę super.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz to ja nawet przestaję nadążać. kilka dni mnie nie było a tu proszę – darmowe w sieci i niskie stawki do ameryki pn

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I do Australii też!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, tak, znowu zastosowałam niepotrzebnie skrót myślowy… dla ścisłości – do Austalii, USA i Kanady (bo żeby nie było, że do całej ameryki pn…)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah jest już polskim potentatem w rozmowach międzynarodowych – dostępnych jest wiele krajów w ramach tanich połączeń. W sumie to Heyah zawdzięczamy malejące ceny połączeń zagranicznych, oby tylko stawki były coraz niższe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      takim potentatem jest już od ponad roku! i wciąż nikt z nimi nie próbuje nawet konkurować, co mnie nieustannie dziwi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fakt, stawki mogłyby być jeszcze niższe, ale i tak nie ma na co narzekać, po podwójnym doładowaniu za połączenia zagraniczne płacimy tyle, co normalnie za krajowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podoba mi się wyliczenie propo podwójnego doładowania w zasadzie można powiedzieć, że obniża stawkę minuty połączenia o połowę. Wydajesz kasę tę co zwykle na odpowiednie doładowania a wydzwaniasz za to gigawięcej. Kiedy było podrójne doładowanie, ze tak zapytam?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kurcze ten czas ta szybko leci, ale nie było przypadkiem jakoś we wrześniu 2009?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No ja jeszcze wówczas nie interesowałam się tematem pytam czysto badawczo, sama nie mam pojęcia niestety. Jeśli wrzesień, to szczerze mówiąc myślałam, że to było dawniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie,nie, podwójne w Heyah i w Erze pojawiają się dość często, więc można się spodziewać, że niedługo wprowadzą następne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tylko pytanie teraz pojawia się inne – co w związku z pakietem 1000 minut mi się wydaje, że chwilę jeszcze na podwójne poczekamy, w końcu byłoby za dużo tego dobrego. Najwcześniej pod koniec czerwca zatem.

Viewing 143 reply threads
Reply To: Potrójne doładowanie w Tak Tak
Your information: