Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Posłowie nie dostaną smartfonów

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Smartfon – przenośne urządzenie telefoniczne integrujące w sobie w sobie kilka funkcji w tym m.in. telefonu komórkowego, poczty elektronicznej i przeglądarki sieciowej. Na początku listopada br. pojawiły się pogłoski, jakoby Kancelaria Sejmu planowała zakup inteligentnych komórek posłom i senatorom.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Jeszcze tego brakowało żeby posłowie z pieniędzy podatników nosili w kieszeniach np nokie n97.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      naleza im sie co najwyzej sagemy.a rudemu to bym dal sagema ale bez baterii i w pysk

    • johnny-18
      Członek
      Liczba postów: 1012

      Sami niech sobie kupią – stać ich. Poza tym mają pieniądze np na wyposażenie biura…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Potrzebne im te smartfony jak dupa na łokciu. No ale tak to jest jak odciągnie się prostaka od pługa, ubierze w garniak i posadzi w poselskiej ławie. Wiecznie im mało a społeczeństwo tyra naście godzin na nierobów którzy sobie tylko do gardeł potrafią skakać.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Odpowiedź #186140 w Posłowie nie dostaną smartfonów
Twoje informacje:




Anuluj