Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Posłowie nie dostaną smartfonów
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
Smartfon – przenośne urządzenie telefoniczne integrujące w sobie w sobie kilka funkcji w tym m.in. telefonu komórkowego, poczty elektronicznej i przeglądarki sieciowej. Na początku listopada br. pojawiły się pogłoski, jakoby Kancelaria Sejmu planowała zakup inteligentnych komórek posłom i senatorom.
-
Anonimowy
Gość6 grudnia 2009 o 11:23Liczba postów: 139016
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4