Start Forum Sprzęt PDA Policja będzie miała prawo dostępu do komputera

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Policja będzie miała prawo dostępu do komputera jednorazowo przez siedem dni, a w sumie przez dni 28 lub, w uzasadnionych przypadkach, dłużej, na razie w Nowej Południowej Walii.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Warto dodać, że Nowa Południowa Walia ze stolicą w Sydnej jest stanem Australii, bo artykuł sugeruje jakiś kraj w UE.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziękuję za dopisek. Warto, ale myślę, że komentarz pod tym newsem już to wyjaśnił. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      skandal, przeszukają moją własność i dowiem się o tym po 3 latach!

      założe się, ze policja zacznie od sprawdzania komputerów prezesów dużych firm :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Do komputerow prezesow nikt sie nie dostanie. W duzych firmach kwestie bezpieczenstwa traktowane sa bardzo powaznie i byle policyjny ekspercik z zewnatrz sie nie dostanie. Wystarczy troche pieniedzy, odpowiedni fachowiec (a firmy maja przeciez cale dzialy IT) i nikt do srodka nie wlezie, nawet Policja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      witamy totalitarna inwigilacje

      moze do majtek mi zagladna czy czasem czegos tam nielegalnego nie mam

      pokrecone pajace

      zamiast zamykac mafiosow to staraja sie tylko nic nie znaczace plotki albo samozwanczych i samotnych pseudobandziorow lapac

      dlaczego nie ma komunikatow ze zamkneli tego czy tamtego mafiosa tego czy tamtego ktory stoi za machlojami za kilka kilkadziesiat milionow zlotych

      bo nie ruszaja tych ktorzy maja kase

      pieniadz rzadzi swiatem a instytucje pokroju policja to instytucja nie majaca nic wspolnego ze sprawiedliwoscia i lapaniem przestepcow. dizalania na pokaz i wszedobylska hipokryzja.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Policja będzie miała prawo dostępu do komputera
Your information: