Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Podwójne doładowanie w GaduAIR

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dzisiaj można korzystać z najnowszej oferty telefonii pre-paid GaduAIR, która jako pierwsza i jedyna na polskim rynku umożliwia podwójne doładowanie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Całkiem fajna oferta. GaduAIR ze swoim dostępem do internetu zaczyna wysuwać sie na lidera MVNO.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Testowałem GGAir i wszystko fajnie, ale…

      1.Prędkość transferu mnie nie zadowala (np. na załadowanie strony w Operze Mini trzeba czekać dłużej)

      2.Stan konta można sprawdzić tylko dzwoniąc na 101, nie można zrobić tego kodem i kilka razy zdarzyło się, że w miejscu, gdzie miała być odtworzona kwota na koncie była cisza…

      Może w przyszłości będzie lepiej pod tym względem, ale teraz nie jest to sieć dla mnie :/

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Czyli jakbym się do nich przeniósł to taka fajna promocja by nie była dla mnie 🙁 A z numerem się raczej żegnać nie będę.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      czy to jednorazowo po zakupie startera? Jak tak, to trochę kaszana… No i coś bardzo podobnego do dawnych podwójnych w heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Podwójne w TT czy Heyah dawały możliwość podwojenia znacznie wyższych kwot. Tu po prostu przyznaje się bonus 20 zł. Mało konkretnych informacji, nie wiadomo, czy to jednorazowa akcja, czy stała oferta…Z Erą i bonusowymi doładowaniami było zawsze wszystko jasne.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Podwójne doładowanie w GaduAIR
Your information: