Start Forum Inne Nie daj się oszukać Pobili za telefon komórkowy warty 200 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gdyński sąd zadecydował o aresztowaniu na 3 miesiące czworga sprawców brutalnego rozboju. Napastnicy bili swoje ofiary metalową pałką i tłuczkiem do mięsa zakończonym ostrzem. Ich łupem padł telefon komórkowy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dac im do wyboru albo 18 lat albo polowe kary ale jak zdecyduja sie oddac do przeszczepu jakis wazny organ-nerke,pluco.Przynajmniej komos uratuja zycie i w ten sposob pokaza dobra wole.Choc jak pomysle ze ten pobity to mogl byc moj ojciec i ten "tluczek do miesa zakonczony ostrzem"To jestem za kara smierci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jeszcze wieksze zwierzactwo niz za czasow sredniowiecza,a kary coraz to lagodniejsze… powinni w mysl starej zasady postapic "oko za oko,zab za zab"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      18 lat? 18 LAT?! Jeżeli dowody są pewne to powinno być 18h i CZAPA!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      aha i jeszcze jedno KIEDY BANDYCI przestaną być wreszcie ANONIMOWI?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      do paki ! karać bandytów !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      najpierw niech napisza jak bylo naprawde a poszkodowani powiedza dlaczego znalezli sie na ul.zamenhofa.nie wszyscy powinni byc mierzeni ta sama miara i mam nadzieje ze okaze sie kto w tym rozboju byl bandyta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      zrobić z nimi to samo co oni zrobili tamtemu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja s.s znam bardzo dobrze to moj najlepszy kolega i nigdy sie z nim nie rostane mam nadzieje ze go wypuszczom bo wiem jak to bylo!

Viewing 8 reply threads
Reply To: Pobili za telefon komórkowy warty 200 zł
Your information: