Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus za zerową stawką MTR

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi, rozpoczyna publiczną debatę na temat wprowadzenia „zerowej” stawki za zakańczanie połączeń (MTR) w ramach rozliczeń międzyoperatorskich.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      To chyba naciekawsza informacja ostanich czasów. Brawa dla Plusa.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      "W trosce o rozwój rynku i zwiększanie jego konkurencyjności Polkomtel S.A. apeluje ….." – Mnie to przypomina debaty politykow na temat obnizenia wlasnych diet. Dyskusja jak to zrobic ale kazdy mysli zeby nie zrobic .

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      mtr powoduje, ze monopolisci musza oddawac kase do playa, to zwykla walka o utrzymanie monopolu

    • johnny-18
      Członek
      Liczba postów: 1012

      Ale za tą asymetrię płacimy MY.

      Ja jestem za zniesieniem lub wyrównaniem MTR.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Lisek-chytrusek. Raz 40 raz 0, a to MVNO dyskryminowani, a mają lepsze oferty od W3. Coś mi tu nieładnie pachnie. Znaczy Play ma się dobrze! I tak tego nie wprowadzą przez najbliższe 2-3 lata. Play okrzepnie i bedziemy mieli W4. A czy z korzyścią dla nas, zobaczymy.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Plus za zerową stawką MTR
Twoje informacje: