Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Plus sprzedał 200 tys. sztuk Plusfonów
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość7 maja 2009 o 16:50Liczba postów: 139047Durne komentarze w stylu "chińskie gówno", nie mieliście tego telefoniku a pieprzycie głupoty, a zapewniam, że jest dużo lepszy, niż przereklamowane i nie warte swojej ceny Nokie i SE, które na dodatek lubią się wieśnąć co jakiś czas.. Telefon naprawde dobry i nie dziwi taka sprzedaż
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4