Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus obsłuży ponad 5,5 tys. kart SIM urzędników

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Arabski podpisał dzisiaj czteroletnią umowę o współpracy z firmą Polkomtel operatorem telefonii komórkowej Plus. Plus docelowo obsłuży ponad 5,5 tys. kart SIM jednego klienta.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      Pewnie zrobią urzędnikom darmowe połączenia poprzez wybranie skróconego numeru, ale jak któryś połączy się poprzez pełny numer to zapłacą jak za zboże :-0

    • LesH
      Uczestnik
      Liczba postów: 3876

      Jakie biorą sprzęty – pytam nieugięty?

    • johnny-18
      Członek
      Liczba postów: 1012

      Pewnie jakieś średniej klasy Nokie znając życie. Mnie ciekawi czemu na 4(!!) lata AŻ!? za 4 lata ceny spadną i to dużo bardziej – może inny op by zaoferował lepsze warunki w przetargu

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      plus nalezy do orenu, orlen do skarbu panstwa, kasa wroci do źródeł 🙂

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Plus obsłuży ponad 5,5 tys. kart SIM urzędników
Twoje informacje: