Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Plus obsługuje Kancelarię Prezydenta RP

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Kancelaria Prezydenta RP przedłużyła współpracę z Polkomtel S.A., operatorem sieci Plus. W ramach podpisanej umowy Kancelaria będzie korzystać z usług sieci Plus w zakresie telefonii komórkowej z wykorzystaniem abonamentowych kart SIM.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      nic dodac, nic ująć! mysle że wspolpraca z takim klientem jak bronek, to najlepsza rekomendacja!:)

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Plus obsługuje Kancelarię Prezydenta RP
Twoje informacje: