Kancelaria Prezydenta RP przedłużyła współpracę z Polkomtel S.A., operatorem sieci Plus. W ramach podpisanej umowy Kancelaria będzie korzystać z usług sieci Plus w zakresie telefonii komórkowej z wykorzystaniem abonamentowych kart SIM.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: