Start Forum Sprzęt PDA Plus ma jakościowo najlepszy internet mobilny

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z testów, przeprowadzonych przez Audytel w 22 polskich miastach, wynika jednoznacznie: najlepszy mobilny internet ma Polkomtel (95,7 pkt), zwyciężając z PTK Centertel (93,7 pkt). Niżej uplasowało się dwóch pozostałych operatorów – PTC (76,3 pkt) i P4 (72,4 pkt). Polkomtel uzyskał maksymalną punktację za prędkość pobierania danych i za stabilność połączenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Jak widać Plus ma najlepszy mobilny internet we wszystkich badaniach. Test na Telixie także o tym mówi. Brawo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      jak moze byc takie duze opoznienie? Mam w Orange ok 95ms, a w Play ok 110ms, a tutaj wyniki jak w edge

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Tylko iPlus! Używałem kiedyś mobilnego netu Pomarańczy, ale im dalej od "cywilizacji" tym gorzej – szczególnie na Mazurach. Po przesiadce na iPlusa rewolucji nie stwierdziłem, ale przynajmniej chodzi bardziej stabilniej, a do pracy na www wystarcza w zupełności. Plus wyrasta Nam na lidera. Ostatnio coraz głośniej reklamują swój e-podpis elektroniczny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że usługi telekomunikacyjne są coraz tańsze i tym pozytywnym akcentem Pozdrawiam…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      od jakiegos czasu nagle iplus w moim mieszkaniu po prostu przestal dzialac i NIKT nie potrafi powiedziec dlaczego tak jest, reklamowalem i dostalem wymijajaca odpowiedz:-( poszedlem do Play kupilem starter i smiga az milo.tylko co zrobic z iplusem na abonament?ktos wie jka rozwiazac z nimi umowe skoro nie dziala tam gdzie chce i dzialal,,to najdziwniejsze,

Viewing 4 reply threads
Reply To: Plus ma jakościowo najlepszy internet mobilny
Your information: