Jesteś tutaj:---Plus i Play liderami przyłączeń nowych użytkowników

Plus i Play liderami przyłączeń nowych użytkowników2009-02-27T14:09:28+02:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Plus i Play liderami przyłączeń nowych użytkowników

Viewing 9 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Na koniec na koniec 2008 r. liczba klientów polskich sieci komórkowych wynosiła wg GUS 44.032 mln. Z danych opublikowanych przez operatorów wynika, że liderem rynku komórkowego w Polsce na koniec 2008 roku jest Polkomtel (Plus i Sami Swoi). – Plusowi z jednej strony gratuluję, a z drugiej współczuję, bo wiem, że zawsze lepiej gonić niż uciekać – napisał na swoim blogu Rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   wg bez .

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Nie dziwię się, że Plus wymieniony jako lider. Mają wiele ciekawych ofert jak choćby Mixplus, który od momentu wprowadzenia sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, a promowanie w swoich ofertach musicpacków jest strzałem w dziesiątkę bo taką muzodajnia to całkiem fajna sprawa.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ale jeśli weźmiemy pod uwagę tylko abonamenty, to najwięcej klientów pozyskała Era – ponad 900.000. A to oni są najważniejsi, niby Play ma 2 miliony klientów, ale sam przyznaję że 300.000 to nieaktywne prepaidy 🙂

  • noved
   Member
   Liczba postów: 48

   Z tych danych widać że Orange najmniej przyrosło i z pozoru wydaje się, że to niekorzystne info. No ale Plus będzie musiał się skupiać się na utrzymaniu pozycji, a Orange będzie mogła spokojnie szykować oferty bez ciśnienia. Poza tym przychody nadal ma Orange największe, choć tylko minimalnie przed Plusem. Zobaczymy co się będzie działo.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   jakby się TPSa odkleiła od Pomarańczowych to byś człowieku ZOBACZYŁ ZYSKI takie że hoho! a nie że w prawie każdym rachunku za stacjonarke reklamówa dziadostwa :/

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   jak widać ERA najlepsza.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Różnice między "wielką trójcą’" tak naprawdę symboliczne . Czyli OLIGOPOL ma się nadal dobrze . "… bo tak naprawdę tylko dziennikarzy i niewielką część klientów pasjonuje, kto jest pierwszy. " Jednak niektórzy "walczą" jak lwy w obronie "swojej" sieci – to równie mądre jak wiara w "darmowe" usługi (-:

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   No jak sie rozdaje startery za darmo wrecz nachalnie to sie nie dziwie:D na ulicy czy w hipermarkecie mozna nie raz spotkac hostesy wciskajace starter…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ja jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby ktoś mi wciskał darmowy starter. Choć bywają rzeczy "za darmo" i to dobry chwyt marketingowy. Np. teraz TakTak wypuścił dwa rodzaje darmowych starterów. Ale nie dostanie się ich na ulicy- trzeba zamówić na stronie ery. A jeśli chodzi o darmowe dodatki do tych darmowych starterów, to są tez darmowe: np. darmowe połączenia między dwoma numerami- raz na zawsze. albo dodatkowe minuty. Żeby takie akcje rozdawania odniosły sukces- nie wystarczy komuś wcisnąć takiego startera- bo można je kupić na kilka złotych. Musi być coś więcej, aby taka akcja miała sens i odniosła sukces.

Viewing 9 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.