Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play nie był na konferencji, bo nie zapłacił za promocje?

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Za bilet komunikacji miejskiej można już płacić za pomocą telefonów komórkowych. Na wczorajszej konferencji prasowej MPay’a i PLUSa nie było czwartego operatora. Zdaniem Rzeczpospolitej Play nie został zaproszony, bo nie zapłacił za promocję usługi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      pewnie na blogu będzie oficjalna odpowiedz..jak zwykle

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      Orange i era rowniez, zreszta od dawna wiadomo ze play współpracuje z mpay przy tym projekcie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      No ciekawe, mała kłotnia w "rodzinie"? Dziwne,że na promocje Play nie chcę płacić, czyżby nie wierzyli w ten projekt?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139237

      dziwna konstrukcja zdania … muszą mieć konto w banku Citi Handlowy lub założyć tzw. konto elektronicznej.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Play nie był na konferencji, bo nie zapłacił za promocje?
Twoje informacje: