Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play nie był na konferencji, bo nie zapłacił za promocje?
Za bilet komunikacji miejskiej można już płacić za pomocą telefonów komórkowych. Na wczorajszej konferencji prasowej MPay’a i PLUSa nie było czwartego operatora. Zdaniem Rzeczpospolitej Play nie został zaproszony, bo nie zapłacił za promocję usługi.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
pewnie na blogu będzie oficjalna odpowiedz..jak zwykle
Orange i era rowniez, zreszta od dawna wiadomo ze play współpracuje z mpay przy tym projekcie.
No ciekawe, mała kłotnia w "rodzinie"? Dziwne,że na promocje Play nie chcę płacić, czyżby nie wierzyli w ten projekt?
dziwna konstrukcja zdania … muszą mieć konto w banku Citi Handlowy lub założyć tzw. konto elektronicznej.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: