W pełni zgadzam się z przedmówcą!! Jak wiadomo Play jest orędownikiem prawości i prawdy a każdy artykuł noszący znamiona szkalowania szlcachetnej i dobrej sieci Play z całą pewnością jest wynikiem spisku układu i dziełem ludzi gnuśnych i złych!!
Niech żyje Play, chwała nam i naszym kolesiom, uje precz!!