Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Płaska nawigacja Trak GPS-430 z mapą AutoMapa

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do sklepów trafi wkrótce najnowszy model nawigacji marki Trak model GPS-425, urządzenie wyposażono w 4,3” ekran dotykowy, a także w nowe rozwiązania takie jak Bluetooth, FM transmiter oraz wejście Av-in. Nowością w ofercie TRAK będzie również wykorzystanie mapy do nawigacji AutoMapa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Urządzeni jest super ale Automapa jest do bani. Zobaczcie co ludzi piszą o niej na ceneo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Kupilem Trak GPS-430 z Automapą. Niestety nie aktualizuje sie MiploSyn ponieważ za kazdym wlaczeniem i wyłaczeniem uzadzenia zegar zię zeruje. W urządzeniu ustawia się data 2008-01-02 godz. 0:00. (wyświetla bład ustawienia czasu) i urzadzenie nie aktualizuje MiploSyn. Napisałe maila do producenta narazie bez odzewu. Pozatym reszta OK tylko przydalo by sie szybsze załapywanie sygnału GPS( czasami sie czeka ok 20-30sek). Troche też Bluetooh za cicho załapuje na urzadzeniu i nie ma mozliwości jego pogłośnienia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ja mam problem nie używalem traka 430 przez miesiac i teraz sygnal gps szuka mi od 20-40 minut tragedia ratujcie co mam robic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zakupiłem traka 430 miesiąc temu zapłaciłem ponad 1000 zł kompletny bubel nie polecam nikomu tego zakupu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Dla czego nie ma dokładnej instrukcji obsługi dla osoby począdkującej krok po kroku za urządzenie które koszkuje prawie 1000 zł trak 430?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Za ta kase to duzo bardziej wolalbym kupic Mio S505!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A co takiego ma to Mio o którym piszesz ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      mam nawigacje trak 430 obecnie pracuje w Monte negro no i za diabła nie chce pokazać drogi nie wiem co mam zrobić a ciężko bez niej.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Płaska nawigacja Trak GPS-430 z mapą AutoMapa
Your information: