Start Forum Sprzęt PDA Pilotażowy start rodzimego czytnika e-booków eClicto

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pierwsze modele eClicto, polskiego czytnika ebooków będą dostępne już w grudniu. – Pilotażowy start projektu przygotowywanego przez spółkę Kolporter Info nastąpi już w grudniu bieżącego roku – mówi Maciej Topolski, rzecznik Grupy Kolporter.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Zbadać chłonność rynku urządzeniem za 900 zł ??? To chyba nie jest najlepszy pomysł, kto wywali tyle kasy w urządzenie które nie wiadomo czy się przyjmie na rynku i np. za rok nie bedzie nic nie wartym gadgetem. Czyba lepszym podejściem by była sprzedaż czytnik np. za 50 lub 100 zł oraz jakiegoś abonamentu na jakiś czas wraz z jakims kontentem to ten sprzet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      myślę poważnie nad zakupem takiego sprzętu, ale początkowo chcę go zasilać z własnego źródła (pdfy). zaproponowana cena jest za wysoka, myślę że 500 zł byłoby zachęcające (można zrezygnować z pakietu książek i tak pewnie większość z nich będzie nieużyteczna). jeśli pójdzie za tym przemyślana koncepcja sklepu w stylu amazon i rozsądne ceny e-booków (max. 15 zł za książkę), to byłbym stałym klientem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      @bronek, fritz

      Zgadzam się, że zadrogie – warto powysyłać troche maili do producenta w tym temacie i poczekamy, zobaczymy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Cena rownie "atrakcyjna" jak innych czytnikow. To powinno troche zamieszac jak sie pojawi: http://www.notebookcheck.net/Newsentry.153+M5fda5e
      90646.0.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Czytnik po trzech miesiącach padł (nie reaguje na nic a na wyświetlaczu krzaczki zostały jako element graficzny chyba). Jeśli naprawa będzie kosztowała adekwatnie do ceny urządzenia to pewnie nie warto naprawiać. Urządzenie konkurencyjne działa mi od 5 lat, a ja chciałem coś „nowszego”, ha ha !!!! Przestrzegam !!!

Viewing 5 reply threads
Reply To: Pilotażowy start rodzimego czytnika e-booków eClicto
Your information: