Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Pierwszych 7 osób wygrało już samochód

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ponad 180 000 użytkowników Era, Tak Tak i Heyah zagrało w pierwszym tygodniu konkursu, w którym każdego dnia można wygrać samochód marki Mercedes Benz Klasy C 180 Kompressor. Konkurs w sieci Era potrwa do 7 lipca br.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Mistrz
      Member
      Liczba postów: 6

      Jestem ciekaw ile te osoby miały punktów, bo to jest w tym wypadku najbardziej istotne, hehe

      Gratuluje!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      180 000 x 4,88 zł = 878 400 zł w jeden tydzień !!

      A ilu baranów wysłało po kilka smsów ??? Swietny interes, a nie żadne dobrodziejstwo ERY.

    • Mistrz
      Member
      Liczba postów: 6

      Na pewno wiele.

      Sam wysłałem pierwszego dnia 10 smsów, ale jak zauważyłem, że Era ciągle przysyła pytania, to stwierdziłem, że to kompletnie nie ma sensu.

      Dlatego ciekawi mnie ile musieli wysłać Ci co wygrali?

      Na pewno więcej niż 10 smsów dziennie x 7 dni x 4,88 zł …..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Za odpowiedzi dostaje się punkty. 7 osób z największą liczbą punktów wygrywa 😉 Zasady są proste, więc żadne naciąganie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja sama wysłałam kilka sms i obiecywali punkty a jak się okazało nic nie przybyło jedna wielka ściema ha ha ha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      miałam pszeszło60000 punktów i nic.W trakcie pytan były tylko zachęty do dalszej gry ,typu jeszcze jedno pytanie i masz nagrodę od ery.I tak kilkakrotnie.To wielkie nie oszustwo ,ale naciąganie naiwnych.Trzeba wydać majątek aby coś może dostać, ale nie mercedesa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      pierdolone złodzieje i naciągacze

Viewing 7 reply threads
Reply To: Pierwszych 7 osób wygrało już samochód
Your information: