Start Forum Sprzęt HTC Pierwsze telefony HTC sygnowane logiem Facebook- HTC ChaCha oraz HTC Salsa

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Firma HTC przedstawiła na targach MWC 2011 w Barcelonie telefony sygnowane logiem Facebook. Jak nie trudno zgadnąć urządzenia zostały stworzone właśnie z myślą o największym serwisie społecznościowym na świecie. Poznajcie HTC ChaCha oraz HTC Salsa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czyli jednak Facebook Phone jest i to nie jeden. Jak dla mnie telefony mają minimalną dopuszczalną specyfikację (osobiście nie rozumiem np. smartfona ZTE Blade z ekranem AMOLED, ale aparatem 3,2 MP).

    • Ginko
      Member
      Liczba postów: 104

      HTC ChaCha dość oryginalnie wygląda, jak nie HTC. Przyzwyczaiłem się do tego, że HTC to dotykowce.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      ChaCha przełamuje stereotyp, że HTC są tylko dotykowe, specyfikacja też dość ciekawa. ChaCha jakoś mi się kojarzy z Huawei’em U8300.
      Ale z tym Facebookiem to już przeginają. Wszędzie ikonki „lubie to!”, FB itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Salsa to nic innego jak wildfire s z nieco większym ekranem i nowszym androidem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      chacha ma dotykowy ekran+klawiature więc jest dotykowcem czytajcie ze zrozumieniem, osobiście uważam że to bardzo udane połączenie i mam nadzieję że HTC kiedyś zrobi jeszcze taki telefon ale z lepszymi podzespołami 🙂

Viewing 5 reply threads
Reply To: Pierwsze telefony HTC sygnowane logiem Facebook- HTC ChaCha oraz HTC Salsa
Your information: